Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit tudnék tenni? (Bármit, csak ennél jobb legyen)

Figyelt kérdés

Szóval, van ez a helyzet. Új iskola, új osztály, és nyolcadik év végén megtudtuk az új osztály névsorát, akiket felvettek a suliba és osztálytársak leszünk. Akkor mindenki felkeresett mindenkit, csináltunk egy csoportot a közösségin, a nyár alatt nagyjából meg is ismertük egymást, egyszer találkoztunk, meg páran el is mentünk moziba. Na már most, van az osztályban egy srác, aki nekem eleinte is nagyon szimpi volt, aztán megtetszett a nyár alatt, de nem beszéltem vele túl sokat. Egyszer ráírtam, mert valami közös ok miatt mind a ketten idegesek voltunk és vagy 2 órán át beszélgettünk arról és az tök jó volt. De utána teltek a hetek, és ő nem írt nekem. Nyár végén gondoltam, megint írok neki, hátha, de akkor már csak tőmondatokban válaszolt, és egyszer se kérdezett vissza, aztán amikor én se tettem fel neki kérdést akkor meg már vissza se írt. Azóta ugye osztálytársak lettünk, a suliban párszor beszéltünk, de nem sokat. Két haverja közül az egyik nyíltan nem bír engem, a másik meg folyton beszól, és ő pedig... Ha mond nekem valamit, nem tudom eldönteni, hogy ezt most gúnyosan gondolta-e, vagy sem, és ez kikészít, mert nem tudom eldönteni, hogy amiket néha odaszúr mondatokat, azt most beszólásnak szánta-e, vagy nem. Két barátnőmmel együtt szokott hazautazni, és elvileg egyszer szóba került az osztály, és én is, és akkor ott azt mondta, hogy bír engem, de nekem nem igazán tűnik úgy...:( Múltkor vele és egy haverjával egy fele mentünk haza, mert mindannyiónknak be kellett ugrani egy plázába, és akkor is az volt, hogy a haverja jött oda hozzám, hogy akkor menjek már velük, a metróút alatt kb csak a haverjával beszéltem pár mondatot, aztán ő beszélt a haverjával, aztán hárman beszéltünk két szót, és amikor elköszöntem, rögtön elmentek onnan(igazából az volt a kínos, hogy amíg jött a metró, ő leült a padra, én meg ott maradtam a 'peronon', a haverja meg először ott volt velem aztán leült, de jött a metró, ott meg külön ajtón szálltak fel, de odamentem hozzájuk, de annyira kínos volt)

És nekem tetszik a srác, de nem tudom mit csináljak, mert ez kikészít, hogy fogalmam sincs, hogy bír-e egyáltalán, vagy utál, vagy miért viselkedik ilyen hülyén.

Meg egy másik osztálytársnőmmel mindig együtt mennek haza, és nagy valószínűséggel tetszik neki a csaj, és talán kölcsönös is :(

meg van osztálytáncunk,hetente, és ott is már kb minden lányt felkért táncolni az osztályból, még azokat is, akikkel egy szót se beszélt, mert könyvmolynak tartotta őket, csak engem nem, meg a legjobb barátnőmet, és ezt se értem, mert ezek alapján nem úgy tűnik, mint aki egyébként jófejnek tart vagy bír engem....

valami tipp, hogy mit tudnék csinálni? felhívni magamra a figyelmet? vagy valahogy elfelejteni? vagy igazából bármit, csak ennél jobb legyen.

előre is köszönöm, 15/L



2015. okt. 24. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezd el ot hanyagolni ne irj ra facebookon se. Csak akkor beszelj hozza ha o kerdez valamit. Es hidd el, idobe telik, de keresni fogja a tarsasagodat es legy kitarto. A lgjobb lenne ha mint peldaul amit mondtal metros cucc ilyen helyekre se mennel veluk es egy ido utan hianyolni fog, es kitudja, lehe meg radis ir hogy ,,olyan reg beszeltunk:(" :)
2015. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ez az, hogy augusztus óta ne is írtam neki, és a suliban is max annyit szoktunk beszélni, hogy van egy éma, amihez mindketten hozzászólunk, meg még úgy a fél osztály, vagy körbekérdez, hogy "mi volt a házi?(tipikus példa:D) és én válaszolok, és ennyi:/
2015. okt. 24. 17:35
 3/4 anonim válasza:

Nem biztos, hogy bejön, de:

-Próbáld meg elhívni erre az oldalra, mutasd/mutattasd megv vele ezt a kérdést, ha nem jön rá, hogy ez te vagy, akkor utalj rá, de csak finoman!!!

2016. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kerdezi a hazit akkor se irf le neki meg ha tudod akkor se:D kiveve ha radir privatba. Ird neki azt na mivan megtalaltal? Es nem, nem tudom a hazit...;D
2016. jan. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!