Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki? Egyáltalán van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki? Egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés
Az edzőtársam nagyon bejön nekem. Beszéltünk már facebookon egészen 22:04-1:13 ig. Elég sok dolgot elmondott magáról.Kézfogásnál mosolyogni szokott.Többi edzőtársam már furán néz ránk és van aki össze akar hozni minket.Sokat mosolyog rám edzéseken.Szerintetek? Normális válaszokat szeretnék.Köszönöm
2015. okt. 25. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
y
2015. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
hívd el valahova az a legegyszerűbb ezt kideríteni
2015. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
oh y=yes=igen bejössz neki nyugi, csak jelezd neki hogy ő is bejön neked, ha tetszik, és akkor már ki is alakul a kapcsolat hamar
2015. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Próba szerencse.. :)
2015. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az furán néz ki ha egy lány hív el egy fiút valahová nem?
2015. okt. 25. 20:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Senpai will never notice you!


Komolyra fordítva a szót: tégy egy próbát, hívd el valahová (nem feltűnő módon, üsd el, hogy nincs kivel menned, esetleg kérd meg, hogy hozzon egy barátot, hogy világos legyen, hogy ez nem randi), és a találkozón majd kiderül, hogy a haverjával lóg, vagy veled foglalkozik. Feltételezem, tizenéves vagy, nekem ez mindig működött.

(Úgy beszélek most, mintha nagyon érett lennék, de igazából "felnőtt" fejjel is ezt csinálom...)

Persze lehetsz bátor is és elhívhatod valahová KETTESBEN. Az egy teljesen egyértelmű helyzet lenne.

2015. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Vagyok annyira magabiztos, hogy elhívjak egy fiút. Előfordult, hogy nemet mondott a delikvens, de az is, hogy egy csodálatos kapcsolat kezdete volt. Kétesélyesnek, vagy kockázatosnak nevezném, furcsának nem. Végül is ez a XXI. század :)
2015. okt. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazából már utaltam rá de akkor beszéltünk először.Később még megpróbálom
2015. okt. 25. 20:50
 9/16 anonim ***** válasza:
annyit azért ehhez hozzá kell fűznöm, még hogyha az a csajszi is hívna el randizni, akibe durván belezúgtam, én biztos hogy nemet mondanék, mert rohadtul kényelmetlenül érezném magam.. Alapvetően a férfiak szeretnek irányítani, a nők meg szeretik ha irányítják/vezetik őket, ha ez a rendszer megfordul, a férfinak nagyon cink feladata van.. Gondoljátok csak végig..
2015. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ettől félek én is. Tuti azt hinném hogy mégse jövök be neki.
2015. okt. 25. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!