Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok és nem tudom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok és nem tudom h valljam be az egyik haveromnak h bejön, azt se tudom h egyáltalán bejövök e neki. Normális válaszokat várok! :/ ÉS Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónapja ismertük meg egymást és már azóta bejön de sosem tudom hogy mondjam meg neki. Általában órák után beszélgetünk ketten. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy neki bejön e valaki de szótlanul elment így most nem tudom mi a szitu ( h csak barátnak tekint v nem)...

#szerelem #és stb...
2012. dec. 28. 18:22
 1/3 anonim válasza:
Figyelj!! Azt pontosan nem tudom hogy személyesen vagy interneten jó ezt megbeszélni de személyesen sokkal bizalmasabb interneten meg bátrabb az ember. Akkor én úgy csinálnám hogy persze ezt megmondanám neki hogy bejön vagy nem vagy közömbös a számomra nagyon tetszel és lehetnénk e többek mint barátok például ilyen szövegekkel megbeszélheted ha bejössz neki sima ügy akkor már nyertél de ha nem azzal sincs semmi veszni valód mert ha inkább igazi barát akkor nem sértődik meg ilyenen Jómagam azt kivánom hogy a jó Isten segitsen és hogy bejöjjön au egész gyerünk sikerülni fog !!!
2012. dec. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz
2012. dec. 29. 10:51
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és mit csináljak h észrevegyen??
2012. dec. 29. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!