Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt először együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt először együtt aludni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Es hogy ment a lefekvés ( nem a szex :D ) es reggel a felkelés?

Hány évesek voltatok akkor?



2015. okt. 26. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó, izgató, kellemesen, 17-16.
2015. okt. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Sehogy mert esélytelen vagyok hogy legyen párom
2015. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 17 ő 16 jó volt csak kicsit kínos mert odabújt hozzám és hát erekcióm lett ő észrevette kuncogott utána elaludt



19/f azóta is együtt vagyunk

2015. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

16 voltam, ő 18.


Furcsa volt. Persze nagyon jó és izgalmas, de nem tudtam aludni éjjel semmit. Furcsa volt, hogy egy fiú ott fekszik mellettem, nem voltam ehhez hozzászokva, nem tudtam elengedni magam. Kb 3 alkalom kellett, hogy normálisan tudjak aludni mellette.

Lefekvésnél összebújtunk, felkelés meg mindig úgy ment, hogy én felkeltem 2 órával előbb és vártam: feküdtem vagy reggelit csináltam, stb. :)

2015. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek már volt párja, így a magam nevében tudok nyilatkozni de elég poén.Első alkalommal nyaralásnál aludtunk együtt mégpedig azért, mert a szobatársam is összejött egy lánnyal és kellett neki a szoba :D így maradtunk ketten :D

Jó érzés volt valaki mellett feküdni, de mivel jól átmulatott éjszaka volt és hajnali 4 körül, ezért elég gyorsan sikerült elaludnom.Reggel meg korán keltem, úgyhogy fel sem ébredt mikor kimásztam mellőle :D

18 évesek

2015. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!