Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti miről beszélgettek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miről beszélgettek a párotokkal, ha már kb.2-3 hónapja együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Mik a témák, azon kívül hogy hogy telt a nap stb? Köszi

2015. okt. 25. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
höhö, mi 20 eve vagyunk egyutt es meg mindig rengeteget beszelgetunk :)
2015. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bármiről!

Ha nem tudtok beszélgetni, akkor nincs értelme együtt lennetek.

2015. okt. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

volt egy exem, akivel nem nagyon volt közös téma sose.

a mostani parommal 2 éve vagyunk együtt, mindig van téma, órákon keresztül tudunk miről beszélgetni, az elejetol fogva nem volt meg az a kínos csend

szerintem is nem a megfelelő emberrel vagy. de adj még neki kis időt

2015. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ne idővesztegetés csak az egész.
2015. okt. 25. 21:17
 5/6 Stark2000 ***** válasza:
77%
Én személy szerint nem is tudok miről beszélgetni a párommal. Ha pl. tévét nézünk, ott rengeteg hülyeség eszembe jut, ő pedig valószínűleg hozzá kapcsolódva tovább fokozza, és szakadunk a nevetéstől. Ennek van egy másik verziója, amikor elgondolkodunk azon, hogy ez mekkora hülyeség,és kicsit kifejtjük pl.. Csak sétálás közben általában minden téma szokott lenni. Legyen az zene, az az napi dolgok, régi történetek, stb. Nálunk csak akkor van csönd, ha fáradtak vagyunk, esetleg rossz kedve van a másiknak (bár akkor általában azt beszéljük meg miért, és h azon hogyan lehetne segíteni). Én ritkán tapasztaltam azt a csöndet, amiről pl. te beszélsz, pedig nem vagyok egy beszédes típus. Hozzá-hozzá szólok a témákhoz, de mondjuk velem nem lehetne több órán keresztül egyetlen egy dologról folyton beszélni.. :)
2015. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem ha nincs tematok hanyagold késöbb ugy lesztek egymas mellett hogy nem is szoltok egymashoz! Annak meg nincs ertelme mert vagy te mesz felre vagy ö!
2016. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!