Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a saját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a saját korosztályom nem, hanem az idősebb korosztály, olyan 17- 18 éves fiúk "vonzódnak" hozzám? 14/L

Figyelt kérdés
Mint pl. van egy fiú, azt hiszem hogy idén érettségizik majd, és egy iskolába jártunk. Rám írt, beszélgettünk, de javarészt tök alap dolgokról, meg zenékről, a suliról, stb.. Eltelt egy nyár, és ma reggel rámírt, hogy milyen kár hogy ilyen fiatal vagyok.. Nem tudom hogy ez hogy jött neki, vagy hogy komolyan gondolta- e.. Mindenesetre és viccesen azt válaszoltam, hogy nem tudok éveket öregedni, mire ő, kellene. Szerintetek ez normális? Jól néz ki a srác, de nem sok a kor különbség? Mit kéne tennem? Miért van ez?

2015. okt. 26. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

A korosztályod valószínűleg meg nem érett egy kapcsolatra

Hat...a kor különbség attól is függ, hogy milyen a srác

2015. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát vagy szeretik a fiatal lányokat vagy elöször nem annyinak gondolnak. téged zavarna a korkülönbség? amúgy meg nem tudom mennyire vagy nyitott a szexre mert nagyrészt max pár hónapot várnának.
2015. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Mert kanosak?! :P

A te korosztályodban meg inkább vagy tanulnak, vagy gépeznek egész nap, nem a csajokkal foglalkoznak :D


15/F

2015. okt. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Normálisnak tűnik a srác, a barátai is normálisak. Tudja hogy 14 éves vagyok.. És igen, tisztába vagyok vele hogy nem bírják sokáig szex nélkül, és engem igazából nem zavarna a korkülönbség, de félnék hogy az ő,és az én barátaimat zavarná.. Gondolkoztam rajta, hogy lehet hogy meg kéne próbálni barátokként..
2015. okt. 26. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Sz_rd le a barataidat es az ő barátait, nektek kell szeretnetek egymást :)

Es ha a barátaid tényleg szeretnek, akkor nem fogja zavarni őket, vagy legalábbis elfogadják

2015. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Aranyos vagy:)) de ugye nem beszéltem sokat a fiúval, és nem tudom hogy komolyan gondolta- e.. De szerintem ő is várni akar ezzel, én meg megvárom még ír :D
2015. okt. 26. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hamar szűztelenítve akarsz lenni, akkor csak hajrá.
2015. okt. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kérdező, én is így vagyok vele, pont van is ilyesmi esetem, mint neked. :/ Engem zavar.
2015. okt. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!