Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 méter magas, jóképűnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méter magas, jóképűnek tartott, szőke hosszúkás hajú sportos srác mennyire jön be a tini csajoknál?

Figyelt kérdés

Amúgy intelligens, 2 egyetemi szakot visz egyszerre, jó dumás, kevés de igazán jó barátai vannak, szarkasztikus humorú. 16-20 éves lányok érdeklik.


21/F


2015. okt. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak a kicsi, rövidkés hajú, fekete, gyenge, szótlan, humortalan embereket szeretik, de csak akkor, ha megvan a nyolc általános. Hát így jártál. 87L
2015. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy komoly kérdés? Ennyi alapján 10/10 esélyed van
2015. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan minden klappol!:)
2015. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha nem tudnád, hogy minden lány álma.. Egy 178 cm magas, szépnek titulált, szőke, mellig érő hajú, jó alakú lány. :Dd
2015. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig bírtam mikor ilyen "adatokkal" jött nekem valaki, aztán a találkozón kiderült hogy amúgy az arányok nem stimmeltek és ronda mint a bűn az illető :DD

Én is szőke vagyok kék szemű, 170 cm, 59 kiló.

De ez nem garancia arra hogy jó nő is vagyok, vagy szép. XD Erről ennyit.

2015. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:

Küldjek képet?


Direkt írtam hogy jóképűnek mondott. Ha nem nézne meg magának szerintem sok lány az utcán és ezt mástól sem hallanám, akkor azt mondanám oké, nem vagyok az.


Te is írhatod magadról, hogy szép arcú nő vagy, ha a számodra vonzó férfiak visszajelzései alapján annak tartod magad. (És nem, nem a legjobb barátnőidé alapján, mert ők kamuznak.)

2015. nov. 20. 08:25
 7/7 Hell666 válasza:
Tul sok lánynak :D nekem is :D
2016. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!