Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, manapság már tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, manapság már tényleg nem menő ha valaki, sportos, izmos? A vékony 50 kg a divat?

Figyelt kérdés
az hogy menő meg divat ne szó szerint értsétek
2015. júl. 26. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ne sajnáltasd magad

Én vagyok alig 60 kg és semmire se megyek...

2015. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz sportos izmos,ha nem tudsz öltözködni,igénytelen vagy,nem mersz próbálkozni,nincs humorod,akkor nincs sikered.

Tényleg azt gondolod,hogy az izom az elég?

Rajtam még felesleg is van,mégis szeretnek a lányok,mert értek a nyelvükön,odafigyelek magamra.

18F

2015. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Adelll ***** válasza:
Dehogy is! Kb minden lány akit ismerek a magasabb és izmos, sportos fiúkat szereti. Persze más is számit de szerintem ez a testalkat a leg szexibb. :D
2015. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 True Damage ***** válasza:
A kábszi rossz de úgyse a testalkatod számít...nagyon szélsőséges eset persze kivételt képez.
2015. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne lássatok többet a kérdésben mint ami (pl 2.) most nem a belsőre vagyok kíváncsi mert az evidens hogy minimum olyan fontos,csak arra vagyok kíváncsi hogy itt melyik ideál van többségbe,mert egy csomó lány haverom azt mondta hogy ő a vékony srácokat szereti
2015. júl. 26. 20:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Kinek mi.

Én sem olvadok el az izmos férfiaktól.

2015. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én például egyáltalán nem szeretem a vékony fiúkat, számomra az nem férfias, nekem kifejezetten szempont a választásnál,hogy sportos legyen. 17/L
2015. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én pl.: a magas, vékony, IZMOS pasikat szeretem. Mert tudod egy fiú amiért vékony, lehet izmos is. Csak nem izomagy, ami pedig gusztustalan...
2015. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8. őket szálkás,sport testalkatúaknak hívjuk hogy ne keverjük össze a 0 izom vékonysággal
2015. júl. 26. 21:49
 10/16 anonim ***** válasza:
Nalam alap, hogy sportos/izmos legyen. Egy 50 kilos gyerek ugy nezne ki mellettem, mintha az ocsem lenne...
2015. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!