Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiu nagyon megbantott,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiu nagyon megbantott, nem vagyok eleg jo neki. Meg akarok valtozni es megmutatni neki, hogy mit veszitett. Hogy csinaljam? Lanyok, adnatok tanacsot?

Figyelt kérdés
Vannak barataim, egyre tobb, de nem vagyok valami nepszeru. Majd toltok fel kepeket facebookra es tobbet jarok el, de belsore is szeretnek valtozni es magabiztosabb lenni. Igyekszem sprotolni is. Kerlek, adjatok nekem tanacsot! 18/L

2015. okt. 26. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megbántott, akkor hagyd békén keress mást, nem kell az ő kedvéjért megváltoznod, keress olyat aki úgy szeret ahogy vagy
2015. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tett ezt
2015. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalább ne a fiút okold hogy meg akarsz változni mert csak magad miatt akarsz változni
2015. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó nem vagyok lány de adhatok tanácsot ha kérsz
2015. okt. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem inkább felejtsd el őt! Addig míg az jár a fejedben, hogy meg akarod mutatni neki, nem leszel túl rajta. Azzal viszont nincs gond, hogy erősödni akarsz és magabiztosabb lenni. Viszont magadért tedd!

Ehhez pedig az kell, hogy olyan társaságban legyél, ahol jó a kedved, ahol bíztatnak és melletted vannak. Próbálj meg csinosan öltözködni, csak ne vidd túlzásba! És ügyelj arra, hogy csak olyannal legyél, aki becsül, észre lehet venni!

A sportot pedig én is jó ötletnek tartom.:) nem csak az alakodat formálja, hanem egészségesebb is leszel+jobb lesz a kedved tőle. Viszont tényleg olyat válassz, amit szeretsz csinálni és le tud kötni, nem pedig csak azért csinálod, mert muszáj.

Sok sikert!:)

2015. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz én fiú vagyok, de énis voltam hasonló cipőben. Nehogy megakarj miatta változni te ígyvagy töjékéletes. Nemér ő annyit,hogy miatta fordíts hátat önmagadnak. :D Kitartás :)
2015. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!