Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarok és miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok és miért nem érzem, hogy jó, elég lennék egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert még nem vagy kész egy kapcsolatra. Ha megvan az embered, akkor jön magától és érezni fogod, hogy alkalmas vagy...

(Tapasztalat)

2015. okt. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy te miért érzed így, azt nem tudhatjuk :) Én hasonló cipőben járok és azért nem érzem magamat késznek, "elégnek" egy párkapcsolatra, mert én nem akarok minden héten más lánnyal kavarni, komoly és hosszútávú kapcsolatot akarok, de mivel nem érzem úgy, hogy mindent megtudnék adni annak a bizonyos lánynak, ezért inkább magammal foglalkozok, próbálok változni, ami nem könnyű :D.
2015. okt. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebbe a cipőben vagyok én is, csak én visszatáncoltam a kapcsolatból! Nem szerettük egymást, csak akkor éppen ki voltunk éhezve egymásra, és Ennyi volt, mondhatni egyéjszakás kaland volt.
2015. okt. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!