Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában egy csinos, feltűnőe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában egy csinos, feltűnően öltözködő lány (leggings, tűsarkú, rövid derekú kabát) az tuti hogy dohányzik?

Figyelt kérdés
Egy olyan sincs aki tényleg jól néz ki,de nem dohányzik?
2015. okt. 28. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz.

Egyébként meg egy olyan lány is nézhet ki jól, aki nem öltözik feltűnően.

2015. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nem általánosítható,de aki felvesz egy leggingset rövid kabáttal,annál vannak bajok,ugyanis a leggings nem nadrág!! De ha téged nem zavar,hogy a barátnőd seggét nézi a fél utca...te döntésed :D

Biztos vannak olyanok is,akik nem dohányoznak! ( Nekem 2 ismerősöm is van,aki ilyen,és dohányos..)

2015. okt. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es látod 2ismerős csaj is van a közeledben aki pont ilyen csak dohányzik!Ők lököttek?

Ma a postán állt mögöttem egy csaj,és pont olyan volt mint amit elirtam,de a cigiszag dőlt belőle!Kicsit flörtöltünk,mert jól nézett ki

2015. okt. 28. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy költői kérdés, vagy hüly3 vagy. Miért ne lenne. Én csomó szép csajt ismerek aki nem cigizik.
2015. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!