Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki szokott meggingset hordani?

Ki szokott meggingset hordani?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok meggingset (férfi leggingset) hordani? Mit szólnak a körülöttek lévők? kort is irjatok pls :)

2015. okt. 21. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

En szoktam sportolashoz meg csak ugy otthon vagy kozertbe stb.

Hogy ki mit szol?

Legalabb annyira szharom le mint a ferfi ruhat viselo lanyok a masok velemenyet!

Ami kenyelmes azt viselem es nem masok kedveert oltozok.

2015. okt. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Én nem találkoztam még férfi legginssel,amit nem sportra van, hanem utcára. De van unisex leggings nadrágjaim, amit szoktam viselni, sokkal jobban szeretem, mint pl a farmert,gyakran is hordom, nem szólnak semmit általánosságban, néhány retard hülye gyereken kívül,sőt voltak akik megdicsérték.
2015. okt. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én hordanák, ha normális formája lenne a lábaimnak. (37F)
2015. okt. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy te kérdező szoktál?
2015. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert nem merek :)
2015. okt. 26. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Es mi tart vissza!

Elvegre van ferfivaltozata is ugy mint a noknel a nadrag!

2015. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
De mégis milyent szeretnél? Egyébként durva ha szeret vki valamit, de fél felvenni, sok retardált ezt okozza, még jó, hogy engem sem tudnak érdekelni!
2015. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

En peldaul ugy jarok most bringazni,hogy felveszek egy terdalaero bringasgatyat,ala meg vagy barna vagy fekete nejlon harisnyat.

Igy a ketto olyan jol szigetel ,hogy nem fazok egyaltalan.

2015. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
93%
Rajtam még egy rifle is ugy nez ki mintha meggings lenne rajtam, sajnos nagyon izmosak a lábaim. Amugy hobbi kerekparos vagyok
2015. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen hordok latexes fényes passzos leggingst vagy csípőnacit, ha magabiztos vagyok benne és az vagyok, akkor a többség nem nevet ki vagy piszkál, sőt már több ismerősöm is megdicsért amiért ilyen divatosan és vagányan járok. Aki pedig beszólogat, az olyan is, alacsony intelligenciájú, kinézetre átlag alatti.
2015. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!