Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az igazi szándéka?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az igazi szándéka?

Figyelt kérdés
Egyiknap rámírt a sulimból egy srác. Akkor beszéltünk először, ismertem a fiút, de nem érdekelt. Nem akartam bunkó lenni ezért visszaírtam neki és elkezdtünk beszélgetni. Rögtön feldobott egy aznap történt sztorit. Jól elbeszélgettek vele, mintha hirtelen barátok lettünk volna. Bár a beszélgetés nem volt nagyon bizalmas. Titkokat nem osztottuk meg egymással. De ez a "barátság" csak a neten működött. A való életben nem beszéltünk sose. Pontosan 1 hétig beszélgettünk, és utána a fiú azt hitte, hogy bejön nekem, mivel a többiek ezt mondták neki. pedig ez nem volt igaz. Este mikor rámírt a fiú hogy tudok e róla hogy mit terjesztenek én próbáltam elmondani, hogy nem igaz, de nem hitt nekem. A pletyka után már soha többet nem beszéltünk, pár hónapja volt még hátra és elballagott. Azóta ha véletlen összefutunk köszön, és én minden áron megakarnám tudni, hogy vajon mit érez, de rákérdezni sosem fogok.

#igazság #ok #szándék #Mitérzett #csak barát vagy több
2015. okt. 31. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem is fogod megtudni.
2015. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tök mind1? Vagy csak az egód növelése céljából érdekel?
2015. nov. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!