Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik igazi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik igazi szerelem hálózaton keresztül? Vagy, lehet biztonságosan is ismerkedni az interneten?

Figyelt kérdés

Manapság sok a troll.. Sok a k*csög aki csak játszik..

Szerintetek, ezek lehetségesek?



2015. okt. 4. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neten SOHA!
2015. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek létezik igazi szerelem hálózaton keresztül?"


Ez már önmagában is vicc. Nem hiszek a szerelem első látásban sem, mert amit ilyenkor érez az ember, az nem más, mint szexuális vágy. Nincs olyan, hogy ránézek és szerelmes vagyok, ugyanis ránézéssel maximum testi vonzalom alakulhat ki. Az érzelemhez szimpátia és a személyiségének az ismerete is szükséges, ami egy ránézéssel soha nem alakulhat ki, de hálón keresztül egyenesen nevetséges.

2015. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
Kizárólag LAN partyban lehetséges.
2015. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én interneten ismerkedtem meg a pasimmal. Szerintem lehet. De vigyázni kell vele
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!