Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek tetszene egy ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

Belsőleg:

Szeret olvasni, sportolni (kézilabda, atlétika,).Imád a családjával lenni,sok állata van, mindegyiket imádja.Tanulmányi eredményei eddig jók voltak, sok versenyen vesz részt, szeret tanulni. Rockzenét szereti, imádja a történelmet és nagyon utálja a rapet és a popot.


Negatív: Nem egy könnyen kezelhető lány, de akinek akar, annak megnyílik, megmutatja személyiségét. Nem bújik el a háttérben, hanem hangosan, mindenki előtt elmondja véleményét, akár tetszik, akár nem, emiatt sokan nem kedvelik. Kicsit indulatos


Külsőleg: barna haj, vállig érő haj, kék szem, vékony testalkat, színes öltözködési típus.

167,5 cm

48 kg.

Kort nem írok, esetleg privátban. És legyetek szívesek írjatok kort is, köszi. :)



2015. okt. 31. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Rock zene és utálja a rappet és a popot? 0.0 Leszel a feleségem? :D Légyszííí! :D Megvan álmaim nője! :D


Jólvan, ennyire azért nem komoly, meg van ám kultúrám, csak próbáltam poénosan venni. Amúgy szerintem abszolút jó leány lehetsz. Szóval önbizalmad lehet, de ne legyél nagyképű, rendben? :) Nekem bejönnél valószínűleg. És most írjak kort? Na, jólvan, de csak mert szépen kérted. 16 éves vagyok. :D Nem sok, de több, mint a 10. :D

2015. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem abszolut tetszene :) a korodra kivancsi lennék ;)
2015. okt. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez alapján bejönne egy ilyen lány 19f
2015. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok nagyképű. :)
2015. okt. 31. 19:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene. :) 24/F
2015. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Elfogadnám. Kor.

Bár ha nem szereti az animéket, az hátrány.

2015. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen rendben van :) 23/f
2015. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És 15+-os fiúknak nem írok vissza, az már túl sok lenne. (Következtethettek a koromra) :)
2015. okt. 31. 19:54
 9/16 Zero the hero ***** válasza:

"Rockzenét szereti, imádja a történelmet és nagyon utálja a rapet és a popot."

Marry me! *.*

2015. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
15+-osoknak nem írsz? :( Hazudtam ám, 14 vagyok. :D
2015. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!