Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti nézitek azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti nézitek azt, hogy egy fiú milyen tanuló?

Figyelt kérdés

Azt hallottam,hogy a lányok a jó tanuló fiúkat szeretik.

Én olyan kicsit erősebb 4-es vagyok,szóval kicsit jobb vagyok az átlagnál,de nem vagyok kitűnő,nem megyek egyetemre.Zavar ez titeket?



2015. nov. 1. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, hogy nem mész egyetemre. Persze ha valami értelmes főiskolát végzel az is jó, de valami legyen. És nem a jegyeken van a hangsúly, hanem azon, hogy mennyire vagy értelmes. Ugyanis a jegyek nagyban iskola és tanárfüggőek, meg nem feltétlenül tükrözik az értelmi szintet. A lányok ezen részének az okos, értelmes, művelt srácok tetszenek, amit sokan a jó jegyekkel azonosítanak, de nem csak ettől függ. Szerintem.
2015. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy technikusi nem elég?
2015. nov. 1. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van . De ugye izlések és pofonok . Sokan nem törődnek azzal,hogy egy bukott szamárral járnak mert,ugy ők sem vannak (azok a lányok) agyilag a toppon . Nem sértés tényleg . De minnél okosabb vagy így 20 év előtt annál (szerintem a legtöbb esetben ) sikeresebb leszel felnőtt korodban . De nekem például ha okos egy fiú az jót jelent főleg ha, egyetemre is megy .
2015. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nézem. Bár inkább azt, hogy mennyire intelligens, mert azt nem biztos, hogy tükrözik a jegyei. Viszont az eminens, okoskodóktól is kiráz a hideg, mikor azt hiszik a tanárnál is mindent jobban tudnak.
2015. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem a számok számítanának egy "kapcsolatban", mert lehet valaki 4-es 0 tanulással, de lehet úgy is, hogy egész este ezen görcsöl. 5-ös tanuló vagyok, nem tanulok túl sokat, de nem is érdekelne hogy a kiszemeltem hányas tanuló, mert nem ez dönti el, hogy mennyire értelmes. Azok a fiúk, akiket én ismerek és 5-ös tanulók, mindig felvágósak meg okoskodók, és így jobban el tudok beszélgetni egy 3-4-es tanulóval, mert neki nem mindig a tanulás az első, így vannak közös témák. Persze, az már kicsit zavarna, ha bukna, mert szerintem a legtöbb ember összetud kaparni magának egy 2-est 0 tanulással :).

Tehát, engem nem zavarna ha a srác nem menne egyetemre, vagy nem olyan jó tanuló :).

14/L

2015. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem lány vagyok ,de muszáj beleszólnom ,mert szúrja a szemem az első hozzászólónak a "hozzáállása" és a többié is aki így gondolkodik.

Lehet ,hogy rosszul értelmezem ,de ebből ,csak azt szűröm le ,hogy lenézik azt aki szakmunkás,technikus vagy egyéb olyan dolgot végzett amihez nem kell főiskola.

Azzal egyetértek ,hogy egy a magasabb végzettségűek között könnyebb találni értelmest ,de ez nem zárja ki ,hogy egy szakmunkás ne lehetne okosabb egy főiskolásnál.

(és ne jöjjön nekem azzal senki ,hogy azért szakmunkás ,mert hülye. Lehet ,hogy éppen ,csak azt tanulja amit szeretne ami az álma ,vagy éppen tisztában vele ,hogy egy jó hiányszakmával ugyanúgy megtud élni ,mint a lassan túltelített diplomájával.)


Tudom ,hogy nem témába illő ,csak szeretném ,hogy ha egy kicsit más szemszögből is megnéznétek a dolgokat.


(Persze ízlések és pofonok kinek mi/ki tetszik.)

2015. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félreértés ne essék, biztos vannak értelmesek azok közt is, akik nem jártak semmilyen felsőoktatási intézménybe és az egyetemisták közt is vannak jócskán barmok, nem csak ettől függ a dolog. Viszont az arányuk szerintem nagyon nem ugyanannyi. Az csak személyes dolog, hogy én olyan környezetben vagyok ahol mindenkitől elvárják azt, hogy egyetemre menjen, így a páromtól is elvárnám ezt. De nem könyvelek el mindenkit kapásból csak emiatt, sajnálom ha ez jött le a hozzászólásomból:)
2015. nov. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na,én ezért szeretem a buta lányokat.:D Amúgy még lehet,hogy elmegyek főiskolára,nem biztos.
2015. nov. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!