Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk tényleg a buta lányokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk tényleg a buta lányokat szeretik?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.26f
2015. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden lányt szeretek
2015. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem :/ csak egy okos és értelmes lányt akarok de a mai világban már nagyon kevés a ilyen... a szépség nálam meg nem is számít csak a személyisége legyen hangulatos és jó.


20/f

2015. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csakis! Nincsenek kivételek, mindenkinek egyforma az ízlése.
2015. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt így nem lehet általánosítani, és azt sem lehet mondani, hogy valaki csak a buta lányokra bukik. Természetesen egy intelligens fiú nem hiszem, hogy egy buta lánnyal tud mit kezdeni. Persze az sem kizárt, hogy egy értelmes fiú beleszeret egy ostoba lányba. Viszont lehet, hogy egy fiú kellemetlenül érzi magát egy okos lány társaságában, mivel butának érzi magát mellette. A fiúk nevében nem szólhatok, mivel lány vagyok, de nekem ez a véleményem.
2015. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igazad van utolsó :D kellemetlen ha a lány okosabb mint a pasi de ez csak pasik 95%ánál :D

De a mai pasik már csak a idióta vagy a buta lányokat keresik. a én korosztályomban már reménytelen a helyzet mindeki már vagy a 10dik kapcsolatát éli nekem csak egy volt egy félénk nem túl bőbeszédű lány aki zárkózott volt de beleszerettem és a végén nagyon nyitott lett és tanítgattam okos lett de a családja miatt másfél év után szétváltunk most meg borzalmas irányba halad és már szemet vetettek rá a nagyképű buta pasik..

2015. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Magoran ***** válasza:
100%

Nem teljesen így van ez, de rendelkezik némi alappal.

A férfiak többsége ugyanis szereti érezni, hogy okosabb, erősebb a párjánál, ez sokunknál exisztenciális kérdés. Ha ezek nincsenek meg, akkor sokszor elveszettnek érzik férfiasságukat, nincs meg az az önbizalom-löket, amit egyébként kapni szeretnének, kényelmetlenül érzik emiatt magukat. Egy buta nő mellett ellenben okosabbnak érzik magukat, ráadásul könnyebb is őket lenyűgözni.

Ráadásul attól, hogy egy férfi azt mondja, hogy az okos nőket részesíti előnyben, még simán lehet, hogy pont az ellentette igaz. Egy nem is olyan régi kutatásban foglalkoztak ezzel a kérdéssel, amely során míg egy fényképes adatlap alapján kellett dönteniük, a férfiak nagy része a magasabb végzettségű, intelligensebb nőket választották, viszont amikor ugyanazokkal a nőkkel lefolytattak egy-egy beszélgetést, már csak úgy a negyedük választotta az okosabbakat.

Ugyanakkor emiatt ne tettesd magadat butának, sokan vagyunk, akik nem tudnak az olyanokkal beszelgetni, így kvázi ők labdába se rúghatnak...

2015. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Magoran ***** válasza:
95%
Asszem a negyedük. Így most belegondolva, egyáltalán nem vagyok ebben biztos... :D
2015. nov. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!