Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért nem találok olyan...

Én miért nem találok olyan lányt, aki alacsony, kedves és rendes is, meg érző szíve van? Csak azért fogok ki, buta, bunkó, durva, érzéketlen lányokat, mert csak velem ilyenek vagy valójában is ilyen rossz irányba változtak volna a mai tini lányok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak azért olyan lányok, akiket az első csoportba soroltál... olyannak tartom magam. Nem jó helyen keresgélsz!
2014. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínű, hogy ilyenek valójában is. de ez mind a két nemnél előfordul


én is szeretnék végre olyan fiút találni aki törődik is velem és nem csak arra hajt hogy lefektessen 19/l

2014. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézz magadba. Vajon mi váltja ki belőlük ezt az aggresszív reakciót?
2014. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.Amelyik lánnyal rendesen -normálisan viselkedtem,mind csak kihasznált.Ha meg nem veszem komolyan,azok meg ragaszkodnak.Nem is akarom megérteni őket.Nem leszek jó fiú,ha ez kell nékik.
2014. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
én pont h olyan vagyok akit először leírtál, mégis az összes fiúnak csak a buta, bunkó, durva és érzéketlen lányok kellenek...
2014. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Valóban ilyen a lányok többsége,persze van kivétel valahol.De szerintem egy másik bolygón élnek,mert bár találkoztam idáig 2-vel életemben,csak persze ők foglaltak voltak sajnos mint mindig. :/

Szóval én sem találok ilyet,mert sajnos nagyon kevés ilyen van és egyre kevesebb.Nekem is mindig azt hajtogatják,hogy keressek máshol,meg rossz helyen keresgélek.Hát nem tudom már elképzelni még hol lehetne keresni ilyen hölgyet,de már beleuntam. :/

22/F

2014. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nehéz találni.Megfelelő anyagi érdekeltség esetén,bármilyen szerepet eljátszanak.
2014. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ami kiválthatja az talán az, hogy nagy orrom van és nem vagyok egy Justin Bieber klón. Amúgy igyekszem mindenkivel kedves lenni, valami azt súgja hogy a külsőm miatt ilyen gonoszak velem, de lehet tényleg ilyenek a helyes fiúkkal is.
2014. febr. 12. 22:33
 9/11 anonim válasza:

Hát nem tudom,mostanában nagyon gonoszak az emberek...

amúgy miért pont alacsony lány kell neked ?

2014. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
alacsony vagyok...
2014. febr. 20. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!