Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ir vissza a csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ir vissza a csaj Tinderen?

Figyelt kérdés
Egy nagyon jó csaj bejelölt tinderen hogy tetszem neki,számomra egy álom csaj.Nagyon aranyos és testileg is tökéletes,ráadásul csak 30km re lakik tőlem.És hát eléggé meglepődtem hogy egy ilyen csajjal van matchem mivel én csak egy átlagos fiú vagyok ése eddig ennél csak sokkal gyengébb csajok jelöltek.Na és aznap ráírtam hogy nagyon aranyosnak találom,szeretne e ismerkedni? És már azóta vagy 3x volt fent de még nem írt vissza.. Álandóan a tindert nyitogatom,nem birom már.. Szerintetek megírjam neki hogy mért jelölt ha vissza se ír? vagy valami ötlet mért nem ír vissza? Legalább egy nemet írhatna vagy valami..Am aki nem tudja mi az a tinder: telefonra egy társkereső alkalmazás ahol egy képről eldöntve be tudod jelölni hogy tetszik e az illető vagy sem. És ha kölcsös a vonzalom akkor összedob titeket és tudtok chatelni.
2015. nov. 2. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondj le róla, interneten ismerkedni amúgy is hülyeség.
2015. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ment a privi mert hosszú lett volna válasznak
2015. nov. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy kamus es csak szivat?
2015. nov. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Neten szerintem tökéletes lenne elkezdeni,aztán valamikor találkozni,mivel közel lakik és bármikor el tudnék menni hozzá.De ha nincs válasz nem tudok megnyugodni.... Biztos hogy sok match van neki mivel nem akármilyen csaj,de ha már bejelölt biztos hogy nem mondok le róla,és ha nem is jövünk össze legalább beszélgethetnénk.Más ha 100 km re lakna az hülyeség mert akkor találkozni se tudnénk,vagy csak nagyon ritkán.Volt már hogy egy külföldi csajjal kezdtem el itt gyakorin ismerkedni,aki hazajött 1 napra és elhivott hogy menjek el hozzá megismerkedni (60 km),de vele bejöttünk egymásnak és kapcsolatba is benne lett volna meg minden de nem akartam belemenni távkapcsolatba meg nem is lenne kifizető nekem hogy elmenjek hozzá egy napra aztán visszautazzon külföldre. Szóval szerintem hosszútávra hülyeség neten ismerkedni,de kezdésnek nagyon jó.
2015. nov. 2. 01:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem kamu,vannak a képeken dolgok amiről rá lehet vágni hogy nem az
2015. nov. 2. 01:56
 6/9 Borosta2 ***** válasza:
Nyugi eddig összesen 3 csajjal állított párba és egyik se írt vissza...
2015. nov. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
A csajoknak kb 20x annyi matchuk van, ha egy szinten vagytok. Állításod szerint jobb. Akkor mégtöbb. Nehez kiemelkedni akkora tömegből
2015. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ne próbáljak meg még 1x írni neki? és ha igen akkor mit?
2015. nov. 2. 18:04
 9/9 anonim válasza:

írjatok inkább nekem tinderen :DD

amúgy ne aggódj, én sem tudok mindig válaszolni, aztán van hogy kimegy a fejemből. írj neki :)

2015. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!