Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tinderen bejelölt egy csaj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen bejelölt egy csaj hogy én is tetszem neki, de azóta nem lepett fel az app-ra hogy tudjak vele beszélgetést kezdeményezni, viszont sok közös ismerősünk, ezért könnyedén Megtaláltam FB-on, csak nem tudom bemerjem e jelölni es rairni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Aki mer az nyer!!! Ha nem probalod meg akkor mar vesztettel is.

Irj neki.

18/L

2015. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

jelold be a lanyok tul buszkek neha ahhoz hogy bejeloljenek valakit annak meg kifejezetten orulunk ha egy fiu talpraesett

de ne hogy a szokasosat ird hogy szep es innteligens hanem valami eredetit

sok sikert :) L

2015. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Buzz Lightyear8 válasza:

Persze hogy jelöld, ne viccelj!:)

Azoké a világ, akik tesznek érte, hogy az övék legyen!!


Ha hiszel magadban meglásd...a siker sem marad el!


Ő is akarja hidd el nekem!😉

2015. okt. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadtam a tanácsotokat, bejelöltem délután eltelt azóta úgy 8 óra de még nem jelölt vissza.. kíváncsi leszek mi lesz :/
2015. okt. 18. 00:28
 5/8 anonim válasza:
na???:)
2015. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azóta sem jelölt vissza sajnos :(
2015. okt. 20. 13:13
 7/8 anonim válasza:
Írj neki hogy te vagy az akivel tinderen párba állt :)
2015. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, mi lett azóta a dologból... Szerintem a pofátlanság netovábbja az ilyesmi. A Tinder az Tinder, felraksz 3 fotót, és ennyi, a FB azért egész más, ott megosztja az ember tulajdonképpen az egész életét. Attól, hogy látod a közös ismerősöket, semmi jogod rákeresni. Engem borzasztóan felháborítana, ha kapnék egy olyan üzit, hogy "én vagyok az a Tinderről." Ha azt akarnám, hogy lássa a jóember a FB-omat, megadnám a profilom linkjét Tinderen. Addig semmi keresnivalója ott. Az én olvasatomban ezzel csúnyán belegázolna a magánszférámba - és azzal a lendülettel visszafordíthatatlanul el is vágná magát nálam.
2015. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!