Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, a féltékenység nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, a féltékenység nálatok mennyire kizáró ok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

pl. ha van egy lány akiben minden megvan amit kerestek viszont féltékeny azt elviselitek?

Én elég nyugis kompromisszumképes csajnak tartom magam. Az előző kapcsolatom is 6 évig tartott és nem a féltékenység miatt ment tönke. Meg nem olyan vagyok aki hisztizik meg jeleneteket rendez, szimplán az elején leszögezem hogy ami az enyém az az enyém. Ha egy fiú a szerelmem a mindenem, akiért bármit megtennék, gürizek a közös életünkért stb. akkor ne legyen egy hülye liba se aki ráakaszkodik. Nem azt mondom hogy nem állhat szóba egy lánnyal se, de azért valószínú hogy a legtöbb ilyen csajt egy kanál vízbe meg tudnám folytani, de ez most mellékes. A lényeg az hogy úgy gondolom ha van valakim, akkor ő egy másik lányt maximum csak havernak kezeljen, ne keresse direkt a társaságát, ne legyen annyira fontos neki hogy bármikor ne szakítaná meg vele a kapcsolatot, ha pl. engem irritál a csaj. És persze ezt fordítva én is megteszem fiúkkal kapcsolatban. Szerintetek nagyon gáz vagyok?

20/L


2015. nov. 3. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor gondold magad abba a helyzetbe, hogy van mondjuk egy nagyon régi barátod //hímnemű// és közben lesz egy pasid. A pasid bízik benned meg minden, de böki a csőrét, hogy hát azért mégis csak na... nyilván közel állsz a barátodhoz is eléggé etc... aztán a pasid kérné, hogy na azért csak ne beszélj te vele, te az enyém vagy nem lehet ilyen közeli barátod, mert engem zavar.
2015. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincsen olyan közeli fiú barátom. Max csak haverok, akikkel csak nagyon néha beszélek. Ha valamelyik zavarná a barátomat, nem beszélnék vele, mert ő fontosabb annál minthogy ebből vita legyen.
2015. nov. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!