Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon féltékeny tipus vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny tipus vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lényeg az hogy ha a pasim mással beszélget totál ki készülök, netes kapcsi, de nekem o nagyon sokat számit, és félek h amit én csinálok az már beteges.. :/ én biszex vagyok, ezért két oldalu a féltékenységem, azaz arra is féltékeny leszek h fiuval beszél.. :/ ö nem az a tipikus fiu akinek sok barátja van..vissza huzodo stb.. Nekem sok fiu baratom van, lanyokkal nem vagyok tulzottan el.. De ő érte bármit meg tennék, ha kell nem beszélek velük többet.. De szerintetek nagy baj az h ennyire feltekeny tipus vagyok? Tudom nincs rá okom, bizok benne, csak tul sokat csalodtam fiukba, vagy csak az idiota pasikat talaltam meg v nem tom, a pasimmal fel eve vagyunk egyutt, volt pár nezet elteresunk a feltekenyseg muatt, o is feltekenykedos tipus es en is:/ csak en tulzottan :c nem birom el viselni ha massal foglalkozik,nem megy, szinte ki sajátitom.. Mit gondoltok errol?

2015. nov. 2. 12:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
L/14
2015. nov. 2. 12:10
 2/16 anonim válasza:
0%

Gyere velem össze és soha többet nem csalódsz majd fiúban :)

15/F

2015. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, de engem csak ő érdekel, őt szeretem, és lehet h ponnt ezert akarom ennyire kisajátitani
2015. nov. 2. 12:22
 4/16 anonim ***** válasza:
Fontos hogy mennyire hűséges típus, mennyire vannak odáig érte mások, meg igazából amint a kérdésedben is elhangzott, bizol benne, kulcsszó a bizalom, ha ez megvan akkor nincs mire féltékenynek lenned, vagy beszéld meg vele a dolgokat. :)
2015. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem rajongják körbe, ennek csak orulni tudok o is es en is onbizalom hianyosak vagyunk.. Bizok benne, csak mindig ram tor a feltekenyseg :/
2015. nov. 2. 12:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem igazán érteni mire a féltékenység.
2015. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van kire féltékenynek lenned? Úgy gondolod?
2015. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenkire feltekeny vagyok akivel beszelget :c
2015. nov. 2. 12:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem az a beképzelt, nagyképű bunkó, aki csak magára gondol, és ráadás szeret is, akkor nem fog otthagyni másért. :) Csak bízz benne.
2015. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bizok benne, csak azt nem szeretnem h ha elobe is egyutt tudnek vele lenni, nem birnam ki ha egy lany ra nezne, ra koszonne vagy barmi :c idegesitene, nem akarok elotte hisztizni, csak nah :/ nem orulnek ha mas is megnezne
2015. nov. 2. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!