Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen csajról?

Figyelt kérdés
Azt lehet tudni róla hogy kb.2éve cigizik,füves cigit szív,drogozott már,szereti az alkoholt,suliba is hozott már,bulizni jár minden pénteken,ott kavargat más pasikkal..de közbe velem is van.Nekem nagyon tetszik de kicsit durva amit csinál és 15êvesek vagyunk.
2015. nov. 3. 17:51
 1/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Én személy szerint azt gondolom,hogy ordas. Az meg tény,hogy a kiaasszony kb.5 év mulva beledöglik valamelyik àrokparton a fűbe meg a piàba.Azt nem tudom, mi tetszhet rajta neked. Akkor neked is komoly zavarod van az értékrendeddel.De àsò-kapa-nagyharang...
2015. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ciginél már kapásból offolnám

Reggel is láttam 2 12-13 évest cigizni hát baszott gusztustalan

A pia szintén nem jó pont de azt még elviselném a drogról meg me is beszéljünk

Az meg h másokkal kavar emiatt kidobnám a szarba

2015. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak külsőleg tetszik..
2015. nov. 3. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávra nem lehetne tervezni vele.
2015. nov. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fektesd meg ennyi! :D
2015. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 edina199619 válasza:
Véletlenül nem Fazekas Vivinek hívják és békés megye vésztői? Csak nert mintha őt olvastam volna 😂 undor8tóak az ilyen tinik szinte még csak most lett tini de tönkre teszi magát már most ....az ilyenekkel nem érdemes foglalkozni
2015. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!