Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viszonyultok egy 5-6 évvel idősebb pasi közeledéséhez, tudván hogy ő csak szexet akar?

Figyelt kérdés

2015. nov. 4. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm nem kérem legyen akármilyen idős ha csak szexet akar. 18l
2015. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a lányok 75%-a nem fogja kérni az a fiút/ férfit, Mert ők NEM játékszerek, nem egyszerhasználatos dolgok. De ez sok mindentől függ még pl: kinézeted, humorod...stb De szerintem jó páran belemennének. :)
2015. nov. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen egyszeri alkalomra gondoltam.
2015. nov. 4. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.
2015. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok ha nem egyszeri alkalomra gondoltál, akkor szerintem majdnem minden lány belemenne. :)
2015. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kell hozza a hangulat,hogy igent mondjak,de nem mondom h nem:D
2015. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
15 vagyok,a barátom 21 és nagyon jól megvagyunk. Én mentem bele a dologba,de nem bántam meg. Ha azt mondom neki hogy nem,akkor nem. Amúgy meg nem minden pasi hajt a szexre már bocsánat
2015. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7, ez igaz, de a kérdés feltétele volt, hogy a srác CSAK szexet akar, nem kapcsolatot. "Lányok, ti hogy viszonyultok egy 5-6 évvel idősebb pasi közeledéséhez, tudván hogy ő csak szexet akar?"
2015. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 3éve belementem egy ilyenbe, egyáltalán nem bántam meg neki is jó volt nekem is. Egy percig se hitegettük egymást ami szerintem egy ilyen helyzetben nagyon fontos.
2015. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-6 év teljesen jelentéktelen

Ha kölcsönösen bejövünk egymásnak és az egyéb feltételek is teljesülnek (szinglik vagyunk mindketten pl.), akkor belemegyek, ha nem, akkor nem.

2018. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!