Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a legtöbb tizenéves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a legtöbb tizenéves lánynak nála akár több évvel idősebb fiú/férfi?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 7 lány osztálytársam van.

Ebből 2-nek huszonéves, 1-nek 18-19 éves barátja van, másik 2 pedig csak flörtölget huszonévesekkel.

A velük egykorú fiúkkal pedig barátkoznak, beszélgetnek, de nem úgy néznek rájuk, mint potenciális párra.

Mielőtt valaki avval jönne, hogy ezek a huszonévesek érettek: Nem! Vagyis testileg lehet, de szellemileg éretlen, buta, műveletlen férfiakról van szó.



2015. jún. 22. 14:58
1 2
 1/14 Pszt! ***** válasza:
94%

Általában a lányok érettebbek, mint a fiúk picivel. Amikor én 16 voltam több, mint 10 évvel volt idősebb az akkori barátom. Nem mondom, hogy nem bántam meg, de az biztos, hogy a korombeli srácok sokkal gyerekesebb arcú és alkatúak voltak. Na meg azt hiszem nagyobb biztonságot nyújtottak az idősebb fiúk, talán kicsit én is értebbnek hittem ettől magamat. Így visszagondolva... Ne aggódj szerintem ezen. Mindennek meg van a maga ideje és helye :) Amúgy is a tini fiúk nem a szexi tanárnénikről álmodoznak? :D Akkor miről is van szó? :3

24/L

2015. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pszt! ***** válasza:
45%
Uhm..és ez a buta műveletlen dolog. Kicsit úgy hangzik, hogy valamelyik lányba szerelmes vagy és talán féltékeny is az illetőre. Ez aranyos, de nem megoldás :*
2015. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Általában a lányok érettebbek, mint a fiúk picivel."


Milyen szempontból?



"Uhm..és ez a buta műveletlen dolog."


Pedig így van... A huszonévesek közül nem az intelligensebbekre, érettebbekre buknak.

2015. jún. 22. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több tapasztalatunk van szerintem :) Jó nem azt mondom. Vannak tőlem is vagányabb srácok , meg aki már sok mindent megtapasztalt az életben , de az a 3-4 év sok élettapasztalatot jelent, biztonságérzetet ad. :)

Valamint az első kommentelőnek is igaza van. A kicsit érettebb mindig vonzóbb :)

Sajnos ez a rendje az egésznek. Szerintem maximum testileg érnek hamarabb (érettebbek) , legalább is a korosztályotoknál ezt figyeltem meg. :)

A másik probléma meg ezzel a túl hamar éréssel a szexuális nyitottság , amit egy 16 éves fiú is ki tudna elégíteni , viszont itt is megjelenik az a 3-4 év :)


F/19

2015. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pszt! ***** válasza:
12%
Szerintem inkább vallj szerelmet :D Nem veszíthetsz semmit vele :)
2015. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

5: Mégis kinek?

Amit leírtam, azt általánosságban értettem, hiába gondolod azt, hogy valakibe szerelmes vagyok, és ezért írtam ki ezt a kérdést.

2015. jún. 22. 15:28
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

En egesz eddigi eletemben a nalam nehany evvel idosebb szemelyek tarsasagat kerestem. Sose tartottam a korosztalyomat eretlennek, egyszeruen csak jobban ereztem magam a 'nagyokkal'. :D

Most egy 19 eves sraccal alakul valami, es ez a 3 ev nekem tokeletes. Tapasztalt, biztonsagerzetet ad, ahogy a tobbiek is mondtak. Es vele tudok mindenrol beszelni, a szokasos hulyesegeken at a politikaig. :)

Es anyukamek is orulnek neki, hogy barmi van, o tudja mit kell csinalni az adott helyzetben. :)

16/l

2015. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Pszt!

szerelmes vagyok beléd!

Nah, nyertem? :D

2015. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nemtom.. nekem miért kellenek tizenéves lányok? o.O


22f


amúgy ahogyan írod is... a korosztályomhoz képest éretlennek gondolom magam, és frusztráltnak érzem magamat egy jóval tapasztaltabb lány társaságában, mint pl egy olyanéban, aki hasonló hozzám párkapcsolati tapasztalatok terén. szükségem van valami biztonságra. és főleg, hogy az egyetemistatársaim mind visszautasítottak.

2015. jún. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem úgy választok pasit magamnak hogy csak 20+, hanem általában úgy jön ki hogy megismerem jófej stb. és kiderül hogy 24 éves... A velem egykorúak komolytalanok eskü úgy viselkednek mint egy 5 éves, néhány kivétel van de azok meg foglaltak. :/

16/L

2015. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!