Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ráírjak arra a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak arra a fiúra aki tetszik, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Nem szoktam fiúkra írni,meg semmi ilyen,de van egy fiú aki tetszik és akinek tetszek,de elb***tam és most nagyon hiányzik,kell nekem..de nem merek ráírni mert félek hogy elküldene valami szép helyre amiért visszautasítottam..
2015. nov. 6. 05:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nem Facebook, SMS, Viber, vagy WhatsApp téma. Ezt élőben beszéld meg vele!
2015. nov. 6. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom..de az van,hogy egy suliba jártunk,aztán elballagott,másik suliba ment így alig tudnánk találkozni..nem hogy beszêlni..
2015. nov. 6. 05:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor írjál, ha gondolod. De szerintem amúgyis veszett fejsze nyele. Azért sok sikert!
2015. nov. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De miért?:/
2015. nov. 6. 06:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Rá irsz h talizni akarsz
2015. nov. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem lesz cikis,vagy nem fog ribinek tartani?
2015. nov. 6. 06:58
 7/11 anonim válasza:
sztem írj rá nyugodtan. sok fiú pont arra vár, hogy valami jelet kapjon egy csajtól.
2015. nov. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki hogy össze voltál zavarodva,de rájöttél hogy hiányzik. Ha most kérdezné meg ugyanazt, biztosan más választ adnál stb stb.
2015. nov. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-assal nem értek egyet, lány ennyire ne teríts a lapjait.

Ami még stílusos, facebookon bejelölheted ismerősnek, lájkolhatod képét, messenger üzenetben írhatsz valami dicsérőt valamelyik képéhez, és egyben kérdezel is azzal kapcsolatban. (Képnél már külön nyílt hozzászólásban ne dicsérd).


Ebből értelmes srác veszi a lapot, hogy dobtál neki egy labdát, amit még megtehet nő is elegánsan, ennél több nyomulás már szánalmas kapálódzás lenne.

2015. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8asként és fiúként én azt mondom, hogy egy lány is kifejezheti nyíltan az érzéseit(és korábbi tévedéseit) egy fiúnak. Nem jobb őszintének lenni, ahelyett hogy játszmába kezd, lájkolgat meg burkoltan célozgat? A legjobb barátom barátnője sokat lájkolja a posztjaim, kirakott zenéim,de nem azért mert érdeklem, hanem mert a barátja barátja vagyok és jóban vagyunk. Egy fb lájk és egy kedvesebb komment egy kép alá semmit sem jelent.
2015. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!