Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha egy fiú szemüveges?

Figyelt kérdés
Átlagos fejem van.Valaki szerint jól nézek ki.De szemüvegben nagyon hülyén nézek ki,nagyon rondának érzem benne magam.

2015. nov. 7. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne érezd úgy magad. Sok embernek jól áll a szemüveg,nekem tetszenek a szemüveges fiúk :)
2015. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Néha azt hiszem,hogy azért nem merek közeledni egy lányhoz,mert a szemüveges arcomat látja,nem azt,ahogy szemüveg nélkül nézek ki és ezért nem jönnék be neki.
2015. nov. 7. 22:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Gondolom még fiatal lehetsz. Valakinek úgyis befogsz jönni, csak idő kérdése :)
2015. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor meg tetszik is a szemuveg :). Amugy nekem is van szemuvegem csak nem kell allandoan hordanom de en nagyon szeretem az enyemet es jol is all nekem. Hogyha neked nem all jol, az valoszinuleg azert van, mert nem jo fazonut valasztottal. De a ke
2015. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sokan mondják hogy a szemüveg gáz meg ilyenek, pedig nem így van. Egyrészt nem mindegy milyen stílusú szemüveget hord az illető, mert valóban vannak olyanok ami valakinek hülyén áll de neki tetszik, valakinek meg éppenséggel mindegyik jól áll. Nekem vékony keretes normál szemüvegem van nem olyan mint a mai divatos vastag keretes szemüveg. Nekem mondták hogy a vékony keretes ami majdnem 80 ezer forintomba került mert fényre sötétedő csak mert nekem napi 6-7 órás vezetéshez ez praktikusabb jobban áll mint a másik nem rég csináltatott tartalék szemüvegem ami ugye divatos. ezt is azért csináltattam mert ez nekem egy nyeremény volt stb... mondták hogy ezekre érvényes tartaléknak használom, elég bénán áll de a semminél jobb.


Én sem szeretem a szemüveget magamon, elviselni nem tudom, igaz nekem csak a vezetéshez van előírva, bár napszemüvegként gyakran van rajtam vagy marad rajtam mondta is a doki hogy ártani nem árt, de nem kell állandóan hordanom. Nekem sok lány mondta hogy a szemüveg jól áll, öltöztet, és sokkal jobb rám nézni ő szerintük. A barátnőm az ki is jelentette hogy neki nem jönnek be a szemüveges pasik amikor társkeresőn ismerkedtünk. Fényképet is úgy látott rólam hogy nincs rajtam szemüveg, de amikor találkoztunk én autóval mentem, megfeledtkeztem magamról meg izgultam is és rajtam maradt ugye, amikor meglátott mondta hogy nagyon fura de mondta azt is hgy maradjon rajtam mert így sokkal jobban mutat és egyáltalán nem zavarta hogy szemüvegben vagyok, pedig állította hogy nem jönnek be neki a szemüveges pasik de én kivétel voltam ezek szerint és vagyok is, mondta hogy sokkal kedvesebbnek tűnök benne :D

2015. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*de a kerdesedre a valasz: nem zavar... kicsit sem
2015. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem, nagyon nem jonnek be a szemuveges fiuk :Dde vannak olyan lanyok akiknek pont hogy azok jönnek be:)
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#4-es es #6-os voltam
2015. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, ha az jól áll, és jól viseli.

Az intelligencia szexi, még akkor is, ha csak úgy tűnik. :D

2015. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lany vagyok, de amikor azemuves lettem utaltam en is. Nem tetszett es, hogy senkinek nem fog. Mar nincs bajom vele, sot meg jol is all.

Bocsi az ekezetekert 15/L.

2015. nov. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!