Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon találtam egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izsó Barnabás kérdése:

Facebookon találtam egy lányt aki megtetszett hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok facebookon egy ismerkedős poszt alatt láttam egy szép lány hozzá szólását hogyan szólítsam meg úgy hogy ne legyen kínos a helyzet?

Nyilván közölni kéne vele hogy mért jelöltem be de mindezt hogy csak nem akarok előtte beégni mert megakarom ismerni.



2015. nov. 9. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Lehet , hogy szép , de nem a külsőségek alapján kellene írni.Szerintem elsőnek fűzz a kommentjéhez hozzászólást , amiben megkérded , hogy bejelölheted-e.Ha visszajelöl , beszélgessetek sokat , a többi kialakul.
2015. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A chatnél rákattintasz és a billentyűzet segítségével :D

Ha kimondottan ő is ismerkedni szeretne, és bejössz neki akkor könnyebb dolgod van. Egyébként pedig elég nehéz a kezdés. Nem ismered. Nincs közös téma, ismerős és konkrétan semmi.

Kezdésnek esetleg megkérdezheted, hogy nem baj-e hogy felvettelek, vagy valami hasonlót. Aztán hátha találtok valamiféle közös témát.

Írásban ismerkedni amúgy sem igazán lehet. Jobb ha hall a másik, esetleg még + webkamera. Írásban senkit se tudsz igazán megismerni.

Kezdésnek elég csak keveset beszélni, pl. azt hogy bejelölted és gond-e vagy sem (vagy valami hasonló) Aztán megnézegeted, hogy miket kedvel, posztolgat. Te likeolod, a képeit is. Hátha van közte olyan, amit te is szeretsz. Legyen az sorozat, film, zene, vagy bármi. És máris van 1 közös téma :) Aztán pedig megpróbálhatsz esetleg témákat váltani. Mit szeret csinálni, stb.

Beégni pedig nem igazán tudsz, mivel privát beszélgetés. (ha csak meg nem osztja :D )

2015. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!