Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy fiú aki a barátnőm...

Van egy fiú aki a barátnőm szomszédja és nagyon megtetszett nekem már először is. Azóta Facebookon szoktunk beszélgetni es eleg jol osszebaratkoztunk és azt hiszem teljesen beleszerettem. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy egyszer azt mondta nekem hogy tetszem neki és megkérdezte h lehet-e köztünk valami.En persze jol megilyedtem mert akkor meg nem annyira ismertem de nagyon tetszett mar akkor es hat azt mondtam neki hogy meg nem nagyon ismerem ezert nem.Aztán volt egy alkalom hogy rákérdeztem erre a dologra de azt mondta nem gondolta komolyan hogy járjunk.Mit tegyek?

2015. szept. 12. 21:39
 1/1 NeymarjrLau válasza:
Szerintem próbálj célozni rá, hogy neked bejön, hátha megérti. Azt meg lehet, hogy azért írta, mert zavarba volt így utólag, hogy nemet mondtal. Alakulhat még ez, csak okosan kell.:)
2015. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!