Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, de nem merek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de nem merek kezdeményezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
bejön egy fiú,de nem merek nála kezdeményezni,félek,hogy úgy is el fog utasítani.. :// eddig még barátom se volt,mind csak reménytelen szerelem :/
2015. nov. 12. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
főzz neki :D
2015. nov. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jelenleg milyen a kettőtök kapcsolata? Ha szeret veled beszélgetni és találkozgatni, meg utalgat kettőtökre, akkor nincs mit veszítened, szerintem akkor nagyon jó választ kapnál, ha megkérdeznéd :)
2015. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még nem találkoztunk,neten beszélgettünk eddig.. szervezzük a talit is :) ő is tudja,hogy tetszik nekem egy fiú,de azt nem,hogy róla van szó.. és adja a tanácsokat,hogy mit tegyek:) ..
2015. nov. 12. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok, és majd a találkozón kiderül milyen is ő valójában...hogyan viszonyultok egymáshoz. Viszont, van veszíteni valód? Nincs! Az érzelmek megvannak és valószínű maradnak is. Szóval fel kell vetned a szitut.
2015. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. kommentelő vagyok: ez esetben mihamarabb találkozzatok és ott majd látni fogod a reakcióját. De ne támadd le egyből az érzéseiddel, várj a következő találkozóig.
2015. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második válaszra írva: amúgy sincs veszítenivalód. Ha visszautasít mi van? Marad 481727 másik srác akinél próbálkozhatsz.
2015. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez a nem mondom meg h bejön dolog már elcsépelt..mond meg neki mikor találkoztok vagy utalj rá és ott eldöl
2015. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!