Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek kezdeményezni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek kezdeményezni a lányoknál. (? )

Figyelt kérdés
Sajnos nem vagyok az az álompasi és elég kevés az önbizalmam is. Mit tegyek? 20/F

#Fjv
2015. szept. 1. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz interneten ismerkedni, nekem úgy ahogy sikerül :)
2015. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ott sem érek el sikereket...
2015. szept. 1. 20:27
 3/4 anonim válasza:
Most akkor mit vársz? Neten a legnagyobb gyíkok is találnak valaki még rosszabbat. Ha nem vagy álompasi, és nem is tudsz változtatni rajta, akkor javaslok egy nem olyan jó nőt. Valahol a te pontod körül (10/x)
2015. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy álom... olyan van, hogy egy lánynál próbálkozol, ezért megkedvel, megszeret, és hurrá.


Meg olyan van, hogy meg se próbálod, mert úgy sem sikerül.


Nincs olyan, hogy valaki vesztésre van ítélve, ez hülyeség, és inkább be is fejezem, mert csak felhúz...


amúgy azt tudom javasolni, hogy próbáld meg felfedezni, melyik lánynak lehetsz szimpi, nézelődj, beszélgess. Majd lesz valami.


De ott kezdődik, hogy az önsajnálat nagyon nem vonzó... most hagy ne fejtsem ki, miért. Mert nincs rá szükség. Senkinek sincs mindig minden helyzetben önbizalma. Ez van.


Mindegy. Sok sikert (y)

2018. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!