Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez akkor most, hogy is van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor most, hogy is van?

Figyelt kérdés

Na szóval...Van egy srác a suliban, akivel még tavaly év vége felé szemeztünk meg mosolygott rám, de nem lépett semmit. Nyári szünetben gondoltam, hogy bejelölöm Fb-on, de vissza se igazolta, hogy ismer. Aztán most megint azt veszem észre, hogy néz, de igazából engem már nem nagyon érdekel a gyerek, mert elég rajgyerek a nyár alatt éy így már nem annyira szimpatikus.

Most akkor tetszek neki vagy sem? (Amúgy még nem beszéltünk egymással semmit.)


Tudom, hogy nem lehet erre konkrét választ adni, de gondoltam ezzel nem veszthetek semmit. :)



Ha valakit érdekelne,akkor ő 17-18/F, én pedig 16/L.



2015. nov. 14. 11:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy érdekled, viszont most akkor téged tényleg nem érdekel? :D Mert akkor miért írtad ki a kérdést?
2015. nov. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát mert jó lenne tudni, hogy mi is a helyzet meg én olyan vagyok, hogy mindig hajt a kíváncsiság :D

Meg külsőre még bejön, csak ezek alapján a belső elég selejtes vagy nem tudom. És nem értem, hogy miért nem jelölt vissza, hogyha állítólag tetszettem neki. Szóval lassan már annyira nem értem magamat, mint őt. :D

2015. nov. 14. 12:46
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyik barátomból kiindulva, attól hogy néha játssza a fejét, számtalanszor hallom vissza (fiúktól és lányoktól egyaránt) hogy ha kettesben beszél valakivel egy teljesen más személyiség. Ezt én is tapasztalom. Nem ismerem, de lehet ő is ez a fajta.
2015. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a válaszokat! :) Ment a zöld pacsi mindkettőtöknek ;)

Ha eléggé érdeklem, akkor valószínűleg majd lépni fog. Én inkább felhagyok a kezdeményezéssel, ha már egyszer bebuktam.


Ha valaki még rátalál erre a kérdésre, akkor nyugodtan írja le erről az egészről a véleményét :)

2015. nov. 14. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni ehhez, h velem is ez van mint veled, kb. néz-néz általában mindig, de nem beszéltünk még egy árva szót sem, viszont annyi bibi van h 1,5 év van koztünk lehet ezert...jol van nem kavarok bele a sajat storymmal a tiedebe,csak mar megorjit az illeto, mert érzem h tetszunk egymasnak de ugy latszik annyira megse...bocsi.
2015. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!