Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy állnátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy állnátok egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés

Hogy állnátok egy olyan lányhoz, akivel az ízlésetek, gondolkodásotok, stílusotok nagyjából megegyezik és bármiről el tudtok vele hosszan beszélgetni, hülyülni?


Örülnétek, ha találnátok egy olyan lányt, aki kb. olyan mint ti csak másik nemben? :)


És el tudnátok képzelni, azt hogy több legyen mint barátság? Vagy egy idő után már idegesítő lenne, hogy szinte mindenben hasonlítotok?


Ha nem nagy gond, akkor a korotokat is leírnátok? :)


És bocsi a sok kérdésért.



2015. nov. 14. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én eltudnám 19
2015. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is 16/F
2015. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék egy lánynak, és nagyon is eltudnék képzelni többet szimpla barátságnál! :)

19/F

2015. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan egy farok vagyok, szóval nem :-D 15/f
2015. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék, ha találnék egy ilyen lányt, de nagyon örülnék neki.


Csak olyan lánnyal tudnék elképzelni kapcsolatot, aki sok dologban hasonlít rám. :)


16/F

2015. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nekem volt szerencsém egy ilyen lányhoz, csak sajnos vége lett :( Hihetetlenül jó volt, amikor órákig tudtunk beszélgetni akármiről, és ugyanazt a lelkesedést láttam a szemében az adott dologhoz, mint amilyen lelkes voltam én. 16/L és 16/F
2015. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nos, ez kb. az ideális partner definíciója. Miért lenne baj az, hogy hasonlítunk? Az a jó, ha ugyanolyan dolgokat tudunk csinálni, nem az, ha engem a gépes játékok érdekelnek, őt meg a társastánc.
2015. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Köszi szépen az eddigi válaszokat! Jöhetnek még! :)


#6-os: Sajnálom, hogy vége lett :(


#7-es: Ez igaz, csak én azt hittem, hogy ha nagyon nagy a hasonlóság, akkor előbb-utóbb egymás agyára mennénk, megunnánk egymást, stb... Meg még azt szokták mondani, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Gondolom, hogy nem mindig igaz, de ismerek olyanokat, akik nemigen hasonlítanak és mégis nagyon jól elvannak egymással, szóval ebből indultam ki.


Még egyszer köszi mindenkinek a válaszért! :)

2015. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hupsz!

#8-as is én vagyok, csak másik fiókról írtam. :D

2015. nov. 14. 17:03
 10/10 anonim válasza:

Nagyon örülnék, és nem kell feltétlen a másik nemhez tartoznia. :)

De persze csak később. :D

13/L

2015. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!