Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti hogyan állnátok...

Fiúk, ti hogyan állnátok hozzá egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, de még sosem értem pasihoz, nem volt se csók se semmi. Ha egy ilyen lánnyal ismerkednétek, lenéznétek, vagy gáznak tartanátok emiatt? Amúgy nem vagyok bűn ronda, nem ezért nem volt még, csak kicsit zárkozottabb vagyok (de nem antiszociális!).

2014. márc. 7. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt hogy tökéletes, semmi gond ezzel :)
2014. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20 éves fiú vagyok, de még sosem értem lányhoz, nem volt se csók se semmi. Ha egy ilyen fiúval ismerkednétek, lenéznétek, vagy gáznak tartanátok emiatt?
2014. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem...sőt! 22f
2014. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
vitrinbe raknálak. amúgy jó móka lenne szerintem. mindent én mutathatnék meg először:)
2014. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne ez baj. Megpróbálnálak megismerni, hogy mi az, ami könnyebben feloldana téged a társaságomban. Szépen fokozatosan közelednék Hozzád, hogy meg ne ijedj. S amikor az érzelmek, hangulat a tetőfokára hág, akkor szenvedélyesen megcsókolnám az ajkaidat.
2014. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha Tímeának hívnak, akkor könnyedén.
2014. márc. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ebből, emiatt ne félj.
2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes lenne hozzám,mivel hasonló vagyok csak férfiben. :) Én örülnék is neki és megbecsülném az adott hölgyet. :)

22/F

2014. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Szép, de ezzel az lenne a gond, hogy TE valószínűleg senkit se engednél közel magadhoz, meg senki se lenne elég jó neked. Sajnos túl sok hozzád hasonló lányt próbáltam már megismerni, és csak kudarcok értek, pedig nem vagyok bunkó.
2014. márc. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
#9: Épp az a baj, hogy nem vagy bunkó :)
2014. márc. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!