Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználtak. Hogyan bosszulja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználtak. Hogyan bosszuljam meg?

Figyelt kérdés

Egy nálam 4 évvel idősebb fiúval (akivel egy suliba járunk) elkezdtünk beszélgetni. Szinte minden nap találkoztunk sulin kívül. Sok szépet mondott én meg a naiv fejemmel mindent elhittem neki. Egy idő után azt vágta a fejemhez, hogy nem haladunk, csak egy helyben állunk és inkább felejtsük el egymást. Erre én elmentem hozzá ezt megbeszélni, de akkor is hitegetett mindenféle széppel és jóval én persze bedőltem neki. Szerencsére nem feküdtem le vele, de más volt köztünk. Nagyon bánom, hogy megbíztam benne és mindent máshogy csinálnék. :(


Szóval hogyan bosszuljam meg?


2015. nov. 15. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ohhh, na vegre egy rendes lany aki nem adja magat oda <3

Ugyes vagy :)

2015. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vess magadra!minek nyaltál bele a vadmézbe?:)
2015. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg az Iszlám Államot, hogy kövezzék halálra vagy robbantsák fel:D
2015. nov. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért nem olyan ügyes "de más volt köztünk" azaz pipázott
2015. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogy ne bosszuld meg. Hagyd ott a francba, vidd tovább az életedet, ne pazarold az energiádat ilyen kicsinyes marhaságokra. Neked is jobb lesz.
2015. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod megbosszúlni... Hadjd a p*csába.
2015. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!