Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt minek neveznétek? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek neveznétek? Ti hívnátok ezt randinak?

Figyelt kérdés

Megpróbálok lényegre törő lenni! :)

Van egy srác, akivel már 5 hónapja nap mint nap beszélgetünk interneten és most felhozta, hogy jó lenne találkozni. Egyeztettünk és találtunk egy időpontot, ami mindkettőnknek megfelel. És most pár barátnőm azzal jön, hogy ez már randi és nem egy sima találka, de szerintem ezt túlzás lenne rá mondani.

Szerintetek?

A srác elég sokat utazna (105 km-t). Fiúk, ti ha ennyit utaztok, hogy találkozzatok egy lánnyal, akkor már egy kicsit komolyabban gondoljátok vagy ti is úgy vagytok vele, hogy ez egy baráti "ismerkedős" találkozás lenne?


17L (egyidősek vagyunk)


Visszanézve így is egy kicsit hosszadalmas lett. :D



2015. nov. 16. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
105 km-t biztosan nem utaznék, hogyha nem gondolnám komolyabban.
2015. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nem a km-t, hanem az utazási időd kell figyelembe venni. Lehet, hogy cirka 100 km, de egy jó féle IC-vel az egy óra. Van ami 45 km és 1,5 óra.

Egyébként én csak osztani tudom az #1-t, én is csak akkor utaznék ennyit, ha komolyan gondolnám.

19/f

2015. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Azt hiszem, így már egy kicsit jobban izgulok, de sebaj. :D

2015. nov. 16. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!