Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Tinik! Mi a nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Tinik! Mi a nagy problémátok?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, ezt nem felnőttesen, gúnyosan kérdezem, komolyan érdekel.

Mi bántja a mostani 13-16 éves korosztályt?

Mennyire becsülitek saját magatokat? (csak őszintén!) Mitől féltek?

Mi bánt titeket?

Minek tudtok örülni, úgy igazán?

Mi a legnagyobb vágyatok most?

Minden válasznak örülök, azoktól, akiket érint és őszintén válaszolnak. Én 23 éves vagyok és egyszerűen csak érdekel, hogy mit éreznek a tinik. Sajnos kezdem elfelejteni, pedig nem szeretném. Segítsetek, kérlek. :)


2015. nov. 16. 20:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
92%
Én 20 éves vagyok, de úgy látom hogy mindegyik más. Leginkább a társaik véleménye és az anyagi helyzet a mozgatórugója a hangulatuknak. Ha gazdag vagy és "népszerű", nincs mitől félniük.:) Viszont ha nem vagy tehetős és folyton beléd rúgnak, akkor mindenféle közösségtől félsz.
2015. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ahogyan az első írta: " Viszont ha nem vagy tehetős és folyton beléd rúgnak, akkor mindenféle közösségtől félsz."

Hát igen, ez a kegyetlen, fájdalmas igazság.

16/F

2015. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Neee, légyszi ne olyanok válaszoljanak, akik nem esnek a korosztályba! Nem megbántani akarlak kedves első, köszönöm, hogy leírtad a gondolataid, de ilyen kérdésekre ritkán válaszolnak tinik és engem komolyan érdekel. Hátha lesz itt 1-2 lelkes, akinek van kedve kifejteni a felsorolt kérdésekre az érzéseit.
2015. nov. 16. 20:58
 4/14 anonim ***** válasza:

16/l

A legnagyobb problemam, hogy nem talalom a helyemet a vilagban, nem tudom milyennek latnak masok (de ugyerzem allandoan megakararok nekik felelni) es allando hangulatingadozasaim vannak.

2015. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Meg amit az elso valaszolo leirt.

2015. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy most engem mi bant oszinten... Az en csaladom darabokra hullott es attol felek hogy egyedul maradok a testveremmel akirol nagyon nehezen tudnek gondoskodni rendesen... Anyukamnak pszihologiai problemaja van ezert se engem se a hugomat nem tud elviselni mert hasonlitunk az edesapamra.. aki nem mellesleg elhagyta a csaladot. Az egyetlen dolog ami miatt ugy ereztem erdemes elnem az a kutyam volt akinek kesobb lebenult a hatso ket laba es el kellett altatni. Aminek igazan orultem amikor talaltam valakit akit fel tud karolni minden percben mellettem van ha kell vigasztal es ha kemeny vagyok mert ugy erzem annak kell lennem segit.. :) A legnagyobb vagyam hogy ez az ember mellettem legyen mindig... Nagyon nagyon alacsony volt az onbecsulesem sot tobbszor megfontoltam az ongyilkossagot de hala az egnek valahogyan ratalaltam erre a valakire aki felepitette ezt bennem.. :) Probalok pozitivan allni az elethez. Es nem foglalkozni a korulottem levok aprosagaival mint peldaul nem kaptam olyan szinu cipot a boltban amilyet akartam.. Raadasul kulfoldon elek ahol az idegennyelv miatt meg nehezebb beilleszkedni de egy ido utan ez is sikerult. Mostamr ugy erzem nincs szugsegem masra csak a baratomra es sikerulni fog :) Es az elejen leirt korulmenyben elek 5 eve es csak mostanra sikerult kilepnem ebbol a zordogi korbol. Viszont sikerult. Es ez a lenyeg. Nem lehet feladni. Mindig van amiert megeri elni es felallni es fojtatni. A sajat boromen tanultam meg, hogy a remeny hal meg utoljara :) ..... En ezt erzem. 15 eves vagyok es lany..
2015. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

En 14 eves lany vagyok. Elegge lebecsulom magam mikozben fele ennyire sem kene. Attol felek hogy elveszitem az egyik csaladtagomat/baratomat es attol hogy egyedul maradok. Eleg sok minden bant. A kinezetem. Az hogy nincs baratom es kerlek ne bantsatok emiatt mert ez bant. De igen is nagyon tud bantani. Egyszeruen annyira szuksegem lenne mar egy fiura aki tenyleg szeret. Sokkal erettebb vagyok az atlagos 14 eves lanyoknal. Mind belsore mind kulsore. Van aki mar 17 evesnek is hitt. Epp tegnap utasitottam el egy fiut, pedig nagyon megkedveltuk egymast, viszont tul nagy volt a tavolsag es igy nem jo. Ez bant most iszonyatosan. Igazan orulni...hat lenne egy par dolog. De altalaban nincs. Viszont imadom ha a suliban a barataim feldobjak a kedvem..egesz nap csak nevetgelunk szoval annak igazan tudok orulni :D

Nagy vagyam tobb is van. Bar az elso es legfontosabb talan az hogy vegre en is szepnek lassam magam, eltudjam magam fogadni olyannak amilyen vagyok es legyen onbizalmam. Ezutan egy fiu...akivel boldog lehetnek :/

Nagyjabol ennyi lenne😃

2015. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
88%

Hali!

Hát lássuk csak mi is bánt?

-Az,hogy bármit teszek az nem elég jó,folyton megkell felelnem ,ha hibázok egyszer csak azt mondogatják :/ Meg a nyugdíjasok a buszon :S. :D

Mennyire becsülöm magam?

-Én ezt úgy értelmezem,hogy mit gondolok mennyire fogom vinni,hát megvagyok magammal elégedve még akkor is ha nem kapok túl sok pozitív visszajelzést.

Mitől félek?

-Az ÉLETTŐL,meg másoktól,hogyha nem állok be a sorba kiközösítenek, de talán ez nem is gond,maradok egyedi :)

Mi bánt?

-Nem tudom még nem vagyok tisztában teljesen az érzéseimmel :/De talán a suli :|

Minek tudok örülni?

-Elismerésnek,nekem ez a jó, energiával tölt meg :D

Legnagyobb vágyam?

-A sikeres ÉLET szerelem,család,munka ....:)


Egy lány :) 14/l

2015. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jaj, annyira jók vagytok, még még még! FIÚK, Ti se bújjatok el, itt arc nélkül lehet érzelgősködni én ugyan nem mondom el senkinek. :)

Köszönöm, hogy ilyen drágák vagytok, hogy többé kevésbé pontosan leírjátok a válaszokat, nagyon örülök minden betűnek!

2015. nov. 16. 21:23
 10/14 anonim válasza:

15/f Ingadozó a hangulat, sokszor depi, néha heppi.

Talán a tanulás okozta stressz, nem szeressük az iskolát, az előttünk álló sok nerhéz évbe belegondolni, sok szerelmi probléma.ez mind

2015. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!