Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Tinik! Mi a nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Tinik! Mi a nagy problémátok?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, ezt nem felnőttesen, gúnyosan kérdezem, komolyan érdekel.

Mi bántja a mostani 13-16 éves korosztályt?

Mennyire becsülitek saját magatokat? (csak őszintén!) Mitől féltek?

Mi bánt titeket?

Minek tudtok örülni, úgy igazán?

Mi a legnagyobb vágyatok most?

Minden válasznak örülök, azoktól, akiket érint és őszintén válaszolnak. Én 23 éves vagyok és egyszerűen csak érdekel, hogy mit éreznek a tinik. Sajnos kezdem elfelejteni, pedig nem szeretném. Segítsetek, kérlek. :)


2015. nov. 16. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok már tini, de a gyk-s tapasztalatok alapján az összes kérdésedre tudok válaszolni:

1. Hogy nem tudják, hogy milyen válogatott módon veszíthetnék el a szüzességüket ; a másik lehetőség az örök párválasztási nehézségek.


2. Szerintem nagyon alábecsülik magukat. Mindenki attól fél, hogy nem felel meg más embereknek.


3. Nagyjából az, ami az első kérdésben.


4. randi,szex,párkapcsolat


5. randi,szex,párkapcsolat



:)

2015. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, a válaszaim tele voltak általánosítással, akinek nem inge, nem veszi magára.....

11-es voltam.

2015. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sorban valaszolnek ezekre a kerdesekre.

En tisztelem magam, es elvarom h mas is tiszteljen, kifele egy karakan, hatarozott ember vagyok (masok velemenye), de en belul nagyon szorongok, kisebbsegi erzesem van. Sosem talalom magam eleg jonak. Eleg eros gimibe jarok, es az allando versenges megvisel, a tul kagas elvarasok, nem hiszem el h engem barki szerethet onmagamert. Elofordult kezdodo anorexia, ami a csaladomnak koszonhetoen nem kovetkezett be (ez volt 3eve) es most se tudom lekuzdeni, mert elofordul h megprobalom meghanytatni magam stb pedig felesleg 2-3kg lehet rajtam, ha realisan nezzuk, de a szememben 10kg felesleget is latok magamon, sokszor tukorbe se nezek.

Engem a kudarc bant.mximalista vagyok, es ha vmi nem ugy sikerul ahogy szeretnem, vagy nem olyan eredmenye lesz amennyit dolgoztam erte, teljesen kiborulok. Eleg sokat tanulok, meg edzesre jarok, meg mar maganorvoshoz is...de ez lenyegtelen. Szoval alig van szabadidom, a tipikus tini dolgok, mint a fiuk, bulik kimaradnak, mert nincs erom, idom, es eleg inbizalmam se egy fiuhoz.

A jo eredmenyeimnek orulok, azok doppingolnak. A gyozelem, a haladas stb.

A legnagyobb vagyam h ne szorongjak ennyire, es tobb onbizalmat szeretnek, nyugisabb eletet.

Itthon a csaladi kornyezetem jo, nem az a gond, es azert veszelyes ez, mert kifele nem mutatom, sisem omlengek a problemaimrol. Van meg par info, ami a kirakost kiegesziteni, de ez szemelyes.

2015. nov. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

17 vagyok. De azért leírom.

Először is én mindig azt adom amit kapok. De nem szeretek megalázni embereket akkor sem ha ők elkezdenek engem. Hogy miért? Mert nem úgy neveltek és mert meglátom bennük is a jót. Ezért sokan papucsnak/kicsit nyominak néznek néha. De csak e miatt, a többi dolgommal kompenzálom. Ez a dolog bánt is. Bánt az is, hogy nem tudok huzamosabb ideig lány mellett lenni. Eddig nem ment, el sem tudtam képzelni. Sok minden bánt még de ezekre igazából nem kíváncsi senki, még én is unnám ha leírnám.

Igazán minek tudok örülni? Mindent a személyiségemhez kötök, mert nem vagyok egy tömeg ember. Szóval örülök a barátaimnak, mert olyan társaságom van ami nem sok terem a földön másik. Örülök ha megismerhetek új embereket, mert utom az embereket akik engem körülvesznek (kivéve persze barátaim szeretteim stb.)

Nekem a legnagyobb álmom most a jogsi volt és meglett ez borzasztó jó nekem most :D

Legnagyobb vágyam? Hmm összetett. Kiselőadást tudnek tartani külöb egy egy kérdésről... de lássuk. Először is ámaim autója. Nekem ez az életcélom, nem érdekel más véleménye. Mindig hosszútávban gondolkodom, szóval a szokásosak mind megvan jo család srb stb..

Telefonról írtam, késő is van bocsi a hibákért.

2015. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!