Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire számít a "jó" facebook profilkép?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy elmegyek egy profi fotóstúdióba csináltatni valami előnyös profilképet facebookra,mert a mostanival nem vagyok megelégedve(azért gondoltam ezt mert sok embertől hallottam hogy a profilkép sok mindent elmond egy emberről).. a lányoknál mennyire számít egy jó profilkép? Ha mondjuk valakit meg szeretnék ismerni,az egyáltalán megnézi a facebookomat? Amúgy természetesen nem facebookon szeretnék idmerkedni,csak parázok hogy ha beszélek egy lánnyal az utána megnézi a profilom és az alapján dönti el hogy bejövök neki vagy sem.. nincs több ezres ismerőslistám sem,de azt hallottam hogy az kevésbé számít..szóval szerintetek hogy van ez? Előre is köszi :)
2015. nov. 16. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem vagyok lany , de szentem olyannal nem erdemes jarni aki a profilod alapjan dont
2015. nov. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem minden lánynak számít hogy milyen a facebookom? Tudom hogy butaság csak én valahogy ezen rágódom már mióta..
2015. nov. 16. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számít. nem csak a profilképed, de az is hogy milyen oldalakat kedvelsz(zenék, filmek, egyéb) milyenek a megosztásaid, milyen jellegűek a feltöltött képeid, mármint miről szólnak, miről készültek, nagyon sokmindent elárul egy emberről, ahogy az is ha zárt, azon belül hogy mennyire zárt, mármint csak ismerősöknek mindent, vagy azok elől is sok minden elrejtve(titkolózós személyiségre vall), esetleg az is sokminden elárul ha üres, vagy ha teljesen nyitott valakinek a profilja. Persze nem lehet egy profil alapján egyértelműen eldönteni hogy valaki milyen ember, de közelebb visz az ismeretséghez.


A lányról, lányokról csak annyit hogy ha egy esély van rá akkor ne facebookon ismerkedj, ne ott lásson először, hanem személyesen. De ettől még a face profilod legyen igényes szépen megcsinált rendes családból származó, rendezett, ápolt, tiszta, békés szándékú emberre valló. mert ha ismersz valakit és felajánlod a facebook ismeretséget, vagy csak utána rádkeres a közösségi oldalon, akkor a profilod is ugyanazt személyiséget tükrözze akit akivel személyesen megismerkedett.

Ha tudsz viszonlag nem túl drágán dolgozó fényképészt akkor persze csináltasd meg a képet. Lehetőleg legyen egy egész alakos és egy mellkép(ugy értem ami profilnak való és a melledig látszol rajta). Szépen öltözz fel akár öltöny vagy ing. esetleg ha nagyon pólós tipus vagy akkor az is jó csak hogy téged tükrözzön és izléses, avval együtt is jólöltözött legyen.

Az igy megcsinált sikeres képeket nem kell sűrűn cserélgetni ha nem áll be különösebb változás. 2-3 évig simán fent lehet ugyanaz. nem baj ha nincs minden héten új képed és nem szelfizel orrba-szájba. inkább egy rendes kép állandóan és sokáig mint 100 rossz heti váltással.

2015. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még annyi hogy a profilod emellett minél jobban igyekezz kitölteni iskola munka, legfőképp születési dátum, és személyiségtől függően lehet teljesen nyitott de ha nem akkor legalább ismerősöknek tedd láthatóvá a képeidet megosztásaidat. Amit szégyellsz azt pedig töröld.

Mert egy üres profil vagy egy olyan profil ami az ismerősök elől is el van zárva(megosztások képek alapadatok) azt sugallja hogy vagy nem használod a közösségi oldalt és lenézed az effajta kommunikációt kapcsolattartást (amit ez a fenti kérdésed is megcáfol) vagy olyan személyre vall aki valamit nagyon titkol, szégyell. esetleg börtönben volt vagy olyasmit követett el(amit minden ismerőse látott tud, hogy jobb ha elbújik a nyilvánosság elől és elrejt mindent.

Tehát amennyire a személyiséged engedi ésszerűnek látja tedd láthatóvá, elvégre a fészen olyan dolgokat posztol a legtöbb ember, amivel egyetért, amire büszke(család, egyéb eredmények), amit szépnek lát, vicces és amiről azt gondolja hogy mások is csak okulhatnak ha elolvassák.

Ám a telefonszámot e-mail cimet azért jobb ha elrejted mindenki elöl, mert az a telefonos zaklatóknak. spam küldőknek fész profil tolvajoknak nyilt lehetőség, sőt kihívás lehet... és ha gondolod a lakcimet sem muszáj kitenni ha tartasz tőle hogy esetleg baj lehet belőle, sőt azt ki sem kell tölteni a fészen. mivel elérhetőség és különben is aki barátkozni akar az más fontos adatokat néz.

2015. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hú haver, ha összejön neked egy jó profilkép szólj légyszi, érdekelne hogy csináltad. Nekem is ez a bajom, egyébként tényleg, ha nem neten akarunk ismerkedni (márpedig elvileg nem) akkor tök nyolc milyen a képünk. Viszont megcáfolom magam, mégsem mindegy, mert azért mégis csak folyamat néznie kell annak, akivel beszélünk.:)
2015. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!