Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12évesen szerelmes lettem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12évesen szerelmes lettem egy fiúba de ha akarom se tuom felejteni, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval 12 éves lány vagyok (tudom,hogy fiatal)és szerelmes lettem. Nagyom sokat gondoltam a fiúra (rengeteget)annyit gondolkodtam hogy már ezt az érzést nem bírtam magamba tartani, hogy elmondtam neki. De csak skypon. Ő visszaíta hogy látszott rajtam. Mivel egy iskolába járunk (ő 7-es én 6-ok vagyok)attól függetlenül beszélünk de kevesebbet. Talán gondolkodik 3-4 hónapja? Akar egyáltalán tőlem valamit? A beazélgetésekre visszartérve, amikor félre néztem mint ha a szemkontaktust kereste volna(társaságban)és én is az övét.

Most mivan? Tetszem neki vagy sem? Gondoltam már, hogy beszélek vele de nagyon félek mert szerintem nyomulós lenne. Én mindig próbálok a közelébe lenni de mintha távolodna tőlem. Volt már olyan, hogy skypeon 2-be de nem hozta fel a témát. Értelmes válaszokat kérek, légyszives!!!!



2015. nov. 17. 21:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tiniszerelem de ki szeretném élvezni. Hátha lesz belőle valami :)
2015. nov. 17. 21:34
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

"Értelmes válaszokat kérek, légyszives!!!!"

Ahhoz értelmes kérdés kell.

2015. nov. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beszélhetsz vele, abban semmi nincs

Es ennyiből, hogy (azt hiszed) kereste a szemkontaktust nem lehet megmondani, hogy tetszel-e neki


De nem vagy szerelmes, nem ez a szerelem.

2015. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, de akár hiszed akár nem, 12 évesen még nem valoszinü a szerelem. Tetszik, érdekel, stb.
2015. nov. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ha meg van a száma és van vibere (vagy ha nincs akk skypeon) akkor kerdezd meg tőle hogy ő mit érez irántad de azt is írd hogy nem akarod zavarbahozni☺ szurkolok!!! 💑
2015. dec. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát báttya sztem tuti nem jössz be neki de azért hajrá!
2020. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!