Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keverik ennyire sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik ennyire sokan ezt a három fogalmat? ( szerelmes vagyok valakibe, tetszik valaki, szeretek valakit)

Figyelt kérdés

Es sokan meg azt is mondjak, hogy járnak valakivel, pedig meg csak 1x találkoztak vagy meg 1x sem...

Ha én járok valakivel, azt nem kijelentem Facebook-on, hanem vagy személyesen tisztázzuk ( hogy ne legyen felreertes) de azt sem a 2. találkozás után jelentem ki.... ( legalábbis 13-15 évesen nem)

Hanem valamihez "kötöm" pl az első csokhoz


Főleg a 12-14 évesek ( persze nem mindenki)

De meg barátnőm is azt mondta, hogy ő mennyire szerelmes egy fiúba, de csak 1x találkoztak (kórházban) es utána csak Facebook-on beszélgettek egymással, nagy a távolság

Es ez nem szerelem volt


Nem értem miért nem lehet megérteni, hogy nem ugyanazt jelentik a szavak


Szerintetek miért keverik ennyien?



2015. okt. 25. 10:06
 1/3 anonim válasza:
azert mert ilyen fiatalon nem tudnak kulombseget tenni a vonzodas es a szerelem kozott. Ha pedig vonzodnak valakihez egybol mar,szeretik is...f*ck logic.
2015. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogalomzavar. Azt sem tudják, mit beszélnek.
2015. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: az emberek 99%-a agyilag retardált gorilla szinten van.
2015. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!