Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kérdezte meg a nevem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezte meg a nevem?

Figyelt kérdés
Egy srác leszólított egyik nap, hogy mondjam meg neki a nevem. Meg is mondtam, de azóta se beszéltünk, be sem jelölt semmi. A suliba ha elmegyünk egymás mellett és köszön, hogy sziasztok (amikor többen vagyunk) mindig az én szemembe néz és mosolyog ,meg volt már olyan is h direkt elém állt, hogy ne tudjak tovább menni.... azt sem lehet mondani, hogy beparázott mert ő pont nem az a félénk típus.... bejelölni én nem fogom mert lehet nem is kíváncsi rám... szerintetek miért kérdeze meg a nevem, ha nem keresi a társaságom?

2015. nov. 17. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszeruen csak megkerdezte mindenkinek a nevet, h ne legyen kinos ha parbeszedre kerune sor
2015. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tetszel neki, de azt várja, hogy te tedd meg az első lépést, hogy ő csak kivetette a horgot, te meg oldd meg a többit.

Szerintem nem kéne. Ha annyi nincs benne, hogy tisztességesen udvaroljon, akkor annyit is ér az egész.

Ha akar valami konkrétabbat, akkor szól. Te ne lépj semmit addig. Sose tudhatod, hány lánnyal flörtölget még így, akikről nem tudsz. Elhúzza a mézesmadzagot mindenki előtt és aki kap rajta, azzal kezd valamit esetleg.

Szerintem.

2015. nov. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. nov. 18. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!