Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meg büntettek a buszon, nem...

Meg büntettek a buszon, nem volt nálam semmi iratom csak az iskola látogatásim . Arról le írták a nevem meg az anyukámét . és mikor kérdezte a lakcímem én mást mondtam. Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Név és anyja neve alapján meg lehet már találni az embert.


Nem lett volna egyszerűbb venni egy párszáz jegyet mint várni a több ezer forintos csekket?

2014. ápr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 buszmegállót mentem... nem gondoltam hogy pont ezen a helyen felszállnak ezen a vonalon már 2 éve nem veszek jegyet sose volt semmi ... mind1 megjártam tanultam belőle ...
2014. ápr. 14. 20:42
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Minek kellett odaadni az iskolalátogatásit?

Nem adtam volna oda kamu adatokat mondtam volna be és viszlát.Ha rendőrt hív nem vagy köteles megvárni mert nem tarthat ott.

2014. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
2 éve nem vettél jegyet. Most visszafizeted az elmúlt 2 évnyi tartozásod.
2014. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

így van :D nem kell parázni ezen, emelt fővel kifizetni. én is hasonlóképp játszok. 2x büntettek már meg, de többszöröség leutaztam már azóta.


az viszont elég nagy hülyeség volt, hogy kamu adatot mondtál, ha már odaadtad az iskolalátogatásit...

2014. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!