Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves lányok és fiúk....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves lányok és fiúk. Rúgtatok már tökön valakit? Vagy titeket?

Figyelt kérdés
Ha lehet fejtsétek ki kicsit bővebben. Kort is írjatok köszi.

2015. nov. 20. 20:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Rúgtam is rúgtak is. Igazán kellemetlen 3rzés volt. Mint ha valaki fojamatosan szorítaná összefele a zacskómat. De pár percen belül elmullt.
2015. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem. Ennel korrektebb embernek tarom magam...

Egyszer viszont tokon dobtam egy sracot medicinlabdával.

2015. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*veletlenul
2015. nov. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
lett valami baja? .....am olyan nálunk is volt már:DD
2015. nov. 20. 21:06
 5/19 anonim válasza:
13/l többször is (poénból)
2015. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
poénból? olyan jó csinálni? legalább erőset rúgtál?
2015. nov. 20. 21:08
 7/19 anonim válasza:
5# ja mert így nem szekálnak tovább :'D
2015. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
és hogyan reagálnak rá? Lett valami bajuk?
2015. nov. 20. 21:16
 9/19 anonim válasza:
Hát az egyik csak odatette a kezét valamelyik a földre feküdt és miután felkaparták magukat a padlóról :'D elfutottak de kb 5 percel utána megint hülyültünk szerintem nem lett komolyabb bajuk :)
2015. nov. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát, engem még nem rúgtak tökön, nem szeretném ha olyanom is lenne... XD Mégis milyen kérdés ez?! xD Én még ovisan rúgtam tökön egy gyereket a másik csoportból, elvette a játékomat, szegény letérdelt aztán az óvónéni odament hozzá, ez nem vicc... xD Azóta senkit nem rúgtam tökön, max. önvédelemből csinálnám, nem lehet kellemes, ahogy elmondta egy haverom... Állítólag olyankor minden elsötétül, hányinger(esetleg hányás), fejfájás, egyebek...

17/L

2015. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!