Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a kiírások egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a kiírások egy csomó tizenéves lánynál?

Figyelt kérdés
Facebookon is, gyakorikérdéseken, meg egy csomó helyen látom kiírva. Egy szám, meg utána valami értelmetlen tőmondat. Ilyesmik: 407 Hiányzik. 092 Esik az eső. 978 Büdös van. 173 Viszket a nunim. Meg hasonló színvonalúak.
2015. júl. 19. 04:16
 1/7 anonim válasza:
Gondolom a smilek kódjai, csak a géped nem ismeri föl őket
2015. júl. 19. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

978 Büdös van.

Hát nem bírom abbahagyni a röhögést :D legalább jól indul a napom.

Amúgy egy-két ilyennel én is találkoztam de nem tudom mi lehet.

2015. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Már megbocsáss, de a viszket a nunim nem a 173-as, hanem a 182-es...

Én olyankor általában odaírom, hogy 119 (ez azt jelenti, hogy megvakarnám, ha viszket), és ha értik a célzást, akkor minimum egy ujjazás összejön.


Amúgy meg ezek a számok a telefonod/géped számára felismerhetetlen karaktereket jelölik.

2015. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simon Márton: Polaroidok :)
2015. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 4-es mondja jól, Simon Márton - Polaroidok c. könyvében vannak megszámozva a szövegek. :)
2015. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Így, hogy utánanéztem, tényleg Polaroidok. :D

De most ebben mi olyan nagy cucc? Kb hasonlóak, mint amiket én írtam példának. :D

2015. júl. 19. 21:33
 7/7 anonim válasza:
Lány vok nem használom de nem is tudom a jelentését:)))
2015. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!