Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mindenkinek eljön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mindenkinek eljön a nagy Ő?

Figyelt kérdés
:)
2015. nov. 22. 00:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Válás?

Azert van ennyi ,mert az emberek mar nem tisztelik a hazassag szentseget,es fuvel faval basznak ,es meg hazassagot is kotnek egy par gyemantfulbevaloert. :Dd

2015. nov. 22. 11:49
 12/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat:)

Adri neked is nagyon koszonom! Utanaolvasok :)

2015. nov. 22. 11:49
 13/16 anonim válasza:

Igen :)

Ha hiszel benne, el fog jönni. Én is hittem benne gyerekfejjel, hogy majd egyszer eljön, aztán mikor kezdtem már "feladni" és úgy gondolkozni, hogy 100 macskával fogok megöregedni, akkor tényleg betoppant az életembe. Azóta is boldogok vagyunk és minden nap elmondja nekem hogy ő is megtalálta végre a nagy Ő-t..

2015. nov. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Ez csak egy rózsaszín tündérmese, hogy mindenkinek megvan a párja. Ismertem olyan embereket, akik 60-70 évesen úgy haltak meg, hogy egész életükben nem volt egy értékelhető kapcsolatuk, és mindig is magányosak voltak. Annak aki azt mondja, hogy tenni kell érte, teljesen el van tájolva. A szerelem kétoldalú dolog,nem elég ha az egyik fél nagyon akar.
2015. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%

Nincs ilyen és ehhez egy elemi szintű logika is bőven elég, hogy megértsd.

Vegyünk egy példát. Van Sanyi, akinek Sára a nagy Ő. De Sára pont nem találkozik Sanyival, megunja a keresgélést és hozzámegy Bélához. Bélának Juci lenne a nagy Ő, de pont elkerülték egymást és Sárával is jól kijöttek, így elvette Sárát. Sanyi is megunta a reménytelen várakozást Sárára, elvette tehát Katit. És a többi és a többi. Ha létezne 1 nagy Ő, 1 lelkitárs, akkor egyetlen ember hibája borítaná az összes többit. És nem 1 ember szokott hibázni... A homoszexuálisokról még nem is szóltam.

Vannak olyan emberek, akikkel soha nem kelnél egybe, mert nem vonzódsz hozzájuk, nem tudtok beszélgetni, merőben eltértek értékekben. Aztán vannak olyanok, akikkel egybekelnél, mert sok mindenben passzoltok, de épp annyi ellentét is van. Jó sok munka lenne egy ilyen házasság, de attól még lehet jó házasság. És vannak olyanok, akikkel sok mindenben passzoltok és még a körülmények is adottak. Pl. szeret az anyós-após, ugyanakkora családban gondolkodtok, ugyanott szeretnétek élni, nagyjából egyeznek az anyagiak stb. Velük lenne a legkönnyebb a házasságod, de az se jelentene problémamentes, rózsaszín ködös boldogság. Egyszerűen azért, mert egyedi vagy és olyant, mint TE, nem lesz még egy. És ez tök jó, mert ha ugyanolyanok lennétek, nem lenne fejlődés, egy helyben állnátok. Szóval a "mindenben egyetértünk, csak a nagy szeretkezések, közös programok teszi ki az életünk", mert MI vagyunk A lelkitársak, az egy nagyon szép, romantikus mese. Ilyenre ne várj. És ugyan még fiatal vagyok, és nincs saját tapasztalatom, de azt is nagyon naív gondolatnak tartom, hogy 2 ember 50-60 évig csak egymást szeresse, egyforma intenzitással. Bizony sok év alatt, sokat változik az ember, változnak az érzések is, a házastársak feladata, hogy ennek ellenére mindig egymás mellett döntsenek. Szabad akaratból, nem a kellemes hormon dömpingtől. Szóval igen, létezik nagy Ő, akivel boldogan élhetsz életed végéig, de ezért kicsit le kell mondani magadról és sok munkát kell bele fektetni. Ha valaki az ellenkezőjét állítja, az vagy naív, vagy áltatja magát is, meg Téged is.

2015. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Utolso:

Te szerintem csak a kifogasokbol indultal ki. Aki azt allitja van az hisz a sorsszerusegben,abban,hogy minden okkal tortenik.

Es erdekelnek az ilyen kifejtesek,de az ellenkifejtesek is ,amit te irtal.:)

Az utolso mondatodhoz meg annyit,hogy ezt nem tudod igy kijelenteni,biztosra mondani.max elmondani te is az elkepzelesed.

De koszonom mindenkinek!! :)

2015. nov. 22. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!