Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti visszaköszönnétek a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszaköszönnétek a srácnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nos, egy építő ipari szakiskola mellett lakunk, ami szerény meggyőződésem szerint még ezen "nívós" intézmények között is a legalja szekcióba sorolható... Ahogy reggelente suliba megyek, a velem szembe hömpölygő "intellektuális nép" hímnemű példányai kb 80%-a vagy rám köszön, fütty koncertet ad, vagy csak nemes egyszerűséggel a retinájával próbál levetkőztetni, (tisztelet a kívételnek) pedig nem is vagyok egy olyan hűde gyönyörűséges lány, és "kihívóan" sem öltözködöm.

Na, kb egy olyan 2 hete egy még viszonylag normálisabb, srác mindig kedvesen köszön, mosolyog rám, és mikor mindezt figyelmen kívül hagyva elballagok mellette hallom, ahogy a haverjainak mérgelődik, hogy miért nem köszönöm vissza, mire azok kiröhögik szegény, és szalonképesre fordítva közlik, hogy soha a fittyfenébe nem fogok neki köszönni. Most mit csináljak? Nem akarok ennyire bunkó lenni, de félek, hogyha kedvesen visszaköszönök neki azt úgy fogja érteni, hogy bejön nekem, én pedig mindenkitől elnézést kérek, akit ezzel megsértek, de egy ilyen fiúval sosem jönnék össze, még akkor sem, ha külsőre tetszik, hisz számomra nagyon fontos, hogy az illető intelligens legyen, valamint egy általános műveltség sem árt, amikben egy gyűjtő szakiskola diákja nem hiszem, hogy túlzottan bővelkedne...

Szóval, ti mihez kezdenétek a helyemben? Előre köszi, megy a zöld kéz! :)



2015. nov. 23. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem köszönj vissza neki, nem olyan nagy dolog ez, ettől még nem fog semmit félreérteni. :)
2015. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönnék, ha rámköszön valaki, akkor visszaköszönök, alapvető udvariasság szerintem. Ha intelligens, ha nem az, akkor is visszaköszönök. Bár nem vagyok lány.
2015. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, normál visszaköszönéssel visszaköszönhetsz neki, szerintem nem ebből derül ki az hogy mondjuk neked tetszik az akinek visszaköszönsz. Szerintem köszönj vissza ha ő is köszön. De igazad is van, nem árt ha az ember akivel együtt élnél művelt és normális lenne, de attól hogy valaki olyan suliba jár ami nem a legjobb attól igazából lehet intelligens és normális. :)
2015. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik ez a hozzáállás. Tényleg. Látszik az írásból, hogy te az intelligensebbek közé tartozol.

Köszönj neki, szerintem. A visszaköszönés még semmit sem jelent.

2015. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a visszaköszönéssel csak adnád alá a lovat...Legközelebb odamegy hozzád, és jó nagyot koppan...akármennyire is udvarias vagyok, tök idegen embereknek nem igazán szoktam visszaköszönni én sem.

Egy köszönésből pedig nem lehet leszűrni, hogy egy ember a való életben mennyire normális.

2015. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt velem is... Gimi teljesen más irányba van a szakközéppel és én kb a kettő között egyenlő távolságra lakom, amikor mentem suliba folyamatosan fütyülnek, hangosabbra veszik a zenéjüket (persze mr.busta... mi más -.-), és köszönnek, na de volt valaki aki még annyira nem is tűnt olyan vészesnek, neki vissza köszöntem, és azóta megpróbált rám írni, beszélt osztálytársaimmal. És ugyan ez a véleményem, nem akarok vele járni sem meg stb... és nem sznobságból... de az hogy valaki intelligens legyen az tényleg fontos nekem is... Szóval röviden: én megbántam, hogy vissza köszöntem.
2015. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mindig kedvesen köszön, mosolyog rám"

Hát persze,hogy köszönjél vissza, lehet,hogy a többiek is azért köszöngetnek neked, mert őt akarják szivatni picit, ilyen barátian szórakozottan zavarba hozni, így, humorosra véve a formát. Nyugodtan köszönhetsz neki, nincs abban semmi, hát én is tudok olyat, mert Zsuzsa néni még általános iskolában felhozott egy ilyen példát, hogy van egy úr, akivel néha mennek egymással szemben, és nem tudják, hogy ki a másik, csak úgy látásból ismerik egymást, hogy van, hogy jönnek szembe, és mégis köszönnek egymásnak. Hát köszönjél már, hát ha elöl szállok föl a buszra , még a sofőrnek is köszönök, pedig őt se ismerem:D Volt itt egyszer egy ilyen kérdés is. Hát persze, hogy köszönj, ennyit viszonozhatsz, hát ezen nem múlik semmi. Amúgy meg lehet, hogy nem azért jár oda, ahova, mert máshova nem vették volna föl, lehet, hogy egyszerűen csak az a terület érdekelte, és hogyha tényleg aranyosan köszön, szerintem vissza kéne köszönnöd, most attól abból nem lesz semmi, ha meg nem jön be, de már beszélgettek ,szerintem meg lehet neki mondani kedvesen, és ennyi nem kell ezt ennyire túldramatizálni. Hát köszönnek, köszönsz ozt kész. Ez még nem jelent semmit. Hogyha direkt neked köszön és rádnéz, hát én nem bírnám ki, hogy ne köszönjek vissza, minimum egy visszanézés- és tátogással, vagy egy intéssel, vagy valami, de inkább szóban is, mert miért ne? Hát köszönjél már, tök kedves, azt milyen már, ha nem köszönsz, ha ilyen aranyos veled, legyél te is vele aranyos, nincs abban semmi rossz, előítélet meg, hogy egyszerűbb suliba jár,hát szerintem nem feltétlenül állja meg a helyét, attól még lehet tök okos is, de az meg látszik a tekintetéből, szóval lényeg, hogy szerintem ha valaki ilyen kis kedves veled meg ilyen kis figyelmes, akkor nyugodtan köszönjél neki vissza, mert na. Hát viszonozzad szerintem, mert ha nem is okos, de én ezt nem tudom, attól még ez tök ari, szóval értékelhetnéd legalább ezt, és nem az, hogy semmibe veszed, hát szerintem ez tökre cuki.

2015. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 plasztik@ä ***** válasza:
én köszönnék a helyedbe. ha mondjuk én köszönnék neked egy traktorbol akkor el is fordulnál? imádom amikor valaki a munkája/végzettsége miatt nézik le 18f....
2015. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!