Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszek a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek a srácnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már az első találkozásunk óta tetszik.

Azóta már figyeltem, és azt vettem észre, hogy mindig néz, de ha én észreveszem, akkor mindig elkapja a tekintetét.Egyik barátnőm is mondta, hogy sokszor néz. Nemrég voltunk egy buliba. Ott táncoltam vele 1x.Meg kerestem egyik ismerősömet, megkérdeztem tőle, hogy nem-e tudja, hogy hol van, erre megfogta a kezemet és elkezdett kihúzni a tömegből, hogy keressük meg. De miután kiértünk a tömegből akkor is ugyanúgy tartotta a kezemet. Utána táncoltam egy másik sráccal is, majd utána egy másik sráccal kimentem az épületből (csak haverom). Egészen eddig normálisan viselkedett, de miután én visszament, tisztára leszart, és elkezdett 3 csajra is nyomulni, de közben figyelte, hogy én látom-e. Bevallom elég szarul esett.

A buli utáni héten végig sértődősködött, elment onnan ahol én voltam, de közbe még mindig végig bámult.

Az egyik csaj akire "nyomult" a buliba,az azóta is mindig ott lebzsel körülötte, meg írogat neki,nyílván való, hogy neki is bejön a srác.. A srác nem nagyon figyel rá, amikor beszél hozzá, közbe mindig rám szokott nézni, hogyha ott vagyok a közelben.

Ezen a héten viszont eléggé semleges viselkedése volt. Az, hogy egyfolytában néz, az még mindig megmaradt, de mást nem tesz.

Szerintetek várjam, hogy lépjen, lehet ebből valami, esetleg tetszek a srácnak, vagy feleslegesen reménykedem?

Előre is köszi a válaszokat! :*


2015. okt. 11. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2015. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bunkóskodni máshova járj, kössz ;)
2015. okt. 11. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
megdugna ennyi.
2015. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" Utána táncoltam egy másik sráccal is, majd utána egy másik sráccal kimentem az épületből "

Ez pont elég ahhoz, hogy egy srácnak totálisan elmenjen tőled a kedve.....jogosan.

Cserébe ő is odament pár csajhoz, de titkon mégis te kellesz neki. De jogosan gondolja azt, hogy ő nálad huszadrangú.


Igazából mindketten bunkón viselkedtetek egymással.

2015. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

miért gondolná azt?

nem szándékoztam sem r*****skodni, se semmit, azért táncoltam a sráccal, aki mellesleg évfolyamtársam, mert felkért, a sráccal azért mentem ki mert melegem volt, és mondta h ő is kijön, aki nem mellesleg osztálytársam. Mindkettőjükkel csak haveri kapcsolatot ápolok.

2015. okt. 15. 18:08
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Én elhiszem, de ezeket ő is tudja, vagy csak annyit tud az egészből, hogy két random sráccal voltál együtt még rajta kívül? Mert ez nem mindegy.

Egyébként tök mindegy, hogy évfolyamtársad-e a srác vagy nem. Hacsak nem a testvéred vagy az apád, akkor nem kellett volna vele is leállnod, hamár a másik sráccal ilyen jól alakultak a dolgok.....egészen addig.

2015. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ő is tudja, hogy csak haver, tisztában vele, hogy egyikőjükhöz sem fűződik másfajta kapcsolatom.

szerintem attól, hogy tetszik valaki, még lehetnek fiú barátaim, ő is ugyanúgy barátkozik lányokkal.

Amúgy nem "álltam le".. Ha felkérnek táncolni, miért utasítsam vissza, hiszen azért volt az egész, hogy táncoljanak az emberek stb.

A másik srácnak meg csak nem mondhatom, hogy menjen vissza, ne merjem kijönni velem. :D Nem miattam jött ki..

2015. okt. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!