Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a kavarásról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a kavarásról?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalatok van? Milyen szabályokat érdemes lefektetni? normális válaszokat létszi

2015. nov. 23. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Megfogod a fakanalt és megkavarod a kaját. Vigyázz nehogy kilöttyintsd, különben moshatsz fel...
2015. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Én az egyik oszt.társammal kavartam, minden egy jó kis magyarórán kezdődött :D simogattam a lábát, ő meg a kezem fogta és nevettünk. Aztán igazából egy ideig ment ez az egész, volt csók is, simi, tapi. Szerintem a kavarásba belefér minden, még akár egy kis élvezet is ;)
2015. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Egy jó nagy büdös fas.zság.

A kavarós emberek komolytalanok..én vagy egyértelműen akarok valakitől valamit, vagy nem, de a kavarásnak semmi értelme.

Az egyetlen szabály, amit le kell fektetni: Ne kavarj, ha nem tudod, hogyan kell párkapcsolatot kialakítani, inkább maradj egyedül.

2015. nov. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
tapasztalatszerzésnek jó, meg kicsit kijössz a komfortzónádból, jól érzed magad, szerintem semmi ördögtől való nincs benne :D viszont szexig nem mennék el olyannal, akivel nincs köztünk semmi komoly, de smárolni sok emberrel smárolnék..:D
2015. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Típus kérdése, ha te úgy érzed szeretnél ilyet csinálni akkor csináld, ha nem érzed, hogy kellene csak vmi külső hatás "kényszerít" a kipróbálására akkor buta ötlet.
2015. nov. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!