Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kelcsem fel egy nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelcsem fel egy nálam idősebb srác érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy nálam öt évvel idősebb srác akinek egyszer már sikerült egy kicsit felkelteni a figyelmét egy kedvenc számával a sulirádióban...mit tegyek hogy megtaláljam vele a hangot vagy hogy érdeklődjön irántam,észrevegyen?(fonnto tény az öcse a legjobb barátom)

2015. nov. 23. 21:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
96%
Szerintem írj neki egy levelet. Ha meglátja az írásodat, be fog hugyozni a röhögéstől. Az már figyelem, nem?
2015. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most nem a helyes írás a lényeg mivel nyilvánvalóan ha vele beszélnék odafigyelnék arra hogyan milyen képpen írok neki...különben is inkább a szeményes társalgást preferálom...
2015. nov. 23. 22:09
 3/12 anonim válasza:
Az öccsétől kérdezgess róla, a személyiségéről, és ettől függően közeledj hozzá.
2015. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mi van ha nem az öccsétől hanem eleve a kiszemelttől szeretném megtudni új társalgási téma képp akár?
2015. nov. 23. 22:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én figyelmem is felkelthetné már egy nálam 5 évvel fiatalabb lány ;)
2015. nov. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Annyit tudj meg az öccsétől, hogy hogy kéne közeledni felé. Sokat számíthat, hogy kezded, de te ismerd meg a srácot.
2015. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az öccse nem érez irántad smemit?
2015. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Már ismerem az ismerettségi körét ezért is érdekel jobban a srác...
2015. nov. 23. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Írj be még egy cs-t.

Komolyra fordítva a szót,köszönj neki,dumálj vele,és légy figyelmes (a sulirádiós ötlet jópofa és klassz volt,ilyesmiket javaslok ;) )

15/F

2015. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megtanulsz helyesen írni! (Kelcsem -> keltsem. Fonnto -> (szerintem fontosat akartál írni). Öcse -> öccse.


#Nyelvtannáci.

2015. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!